Senior developer C# a .NET

Columbus.net s.r.o.

Miesto práce
Klemensova 2A, Bratislava
Termín nástupu
01.07.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v Bratislave hľadáme Senior developer C# a .NET.
Spoločnosť PCP prevádzkuje sieť švajčiarskych internetových obchodov so spotrebnou elektronikou, ktorých stále sa rozširujúca ponuka presahuje 250 000 produktov. Za posledný rok sme narástli viac ako dvojnásobne a od svojho vzniku (v roku 1998) sme obslúžili viac ako 1 milión zákazníkov nielen vo Švajčiarsku, ale aj susednom Nemecku a Rakúsku.

Ďalej sa rozširujeme a preto do nášho tímu v Bratislave hľadáme nových programátorov. Vzhľadom na to, že sme švajčiarska spoločnosť, ponúkame príjemné pracovné prostredie, stabilné zázemie a živú startupovú atmosféru.

- Vývoj a údržba ERP systému
- Optimalizácia procesov v systéme
- Práca s user experience
- Tvorba databázových dopytov

- Flexibilný pracovný čas
- Priestory v historickom centre Bratislavy
- Teambuildingové aktivity
- Zľavu pri nákupe produktov
- Možnosť nástupu ihneď

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Veľmi dobrú znalosť Microsoft .NET a C#
- Skúsenosti s vývojom aplikácií
- Dobrá znalosť T-SQL, ideálne s Microsoft SQL Server
- Prehľad v objektovo orientovanom programovaní
- Precíznosť, zodpovednosť a samostatnosť pri práci
- Aktívna znalosť angličtiny alebo nemčiny
- Výhodou je znalosť: WinForms, ADO.NET, Linq, ASP.net

Skupina PCP ktorej je Columbus.net súcastou prevádzkuje sieť švajčiarskych internetových obchodov so spotrebnou elektronikou, ktorých stále sa rozširujúca ponuka presahuje 1.000 000 produktov. Za posledné obdobie sme narástli viac ako dvojnásobne a od svojho vzniku (v roku 1998) sme obslúžili viac ako 1 milión zákazníkov nielen vo Švajčiarsku, ale aj susednom Nemecku a Rakúsku.
Ako prosperujúca švajčiarska spoločnosť, ponúkame príjemné pracovné prostredie, stabilné zázemie a živú startupovú atmosféru.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2144963  Dátum zverejnenia: 15.6.2015