Regionálny manažér servisných pobočiek

PCexpres, s.r.o.

Miesto práce
Osadná 11, Bratislava 831 03, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.08.2017
Mzdové podmienky (brutto)
1400-1600 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Koordinácia chodu predajní a riadenie pobočkovej siete v Bratislave
• Motivácia predajcov
• Zodpovednosť za výsledky predajov a podpora predaja
• Efektívne riadenie, hodnotenie, motivácia technikov a ich podpora pri plnení úloh
• Pravidelné návštevy pobočiek, sledovanie a riešenie problémov na pobočkách, pomoc a podpora
• Zaškoľovanie novoprijatých technikov do firemných procesov a postupov
• Kontinuálny rozvoj predajnej plochy a vystaveného tovaru
• Pravidelné hodnotenie dosiahnutých výsledkov
• Riešenie operatívnych úloh a reklamácií na predajniach.
Nutná výborná komunikatívnosť a technická zručnosť. Uchádzači, ktorí spolu so životopisom pošlú aj motivačný list budú uprednostnení.
• Obchodno predajné skúsenosti výhodou.

• Pestrú a zaujímavú prácu, v ktorej uplatníte a rozviniete svoje riadiace schopnosti, obchodné zručnosti a vzťah k technike
• Možnosť profesijného rastu
• Predpoklad vzájomnej dlhodobej spolupráce
• Stabilitu a zázemie firmy s dominantným postavením na slovenskom trhu
• Práca v mladom a dynamickom kolektíve rozrastajúcej sa firmy
• Zamestnanecké zľavy na náš sortiment a služby

V prípade, že Vás ponuka zaujala, a radi by ste sa dostali do tímu PCexpres, urobte nasledovné:
- uchádzači, ktorí spolu so životopisom pošlú aj motivačný list budú uprednostnení.
- napíšte motivačný list, ktorý nás motivuje k osobnému pohovoru práve s Vami

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment, riadenie, elektronika, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

manažér, IT

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky na uchádzača:
- analytické myslenie
- schopnosť riadiť, viesť a motivovať tím ľudí výhodou
- technické myslenie a zručnosť
- výhodou skúsenosti so servisom mobilných telefónov a tabletov
- silnú orientáciu na zákazníka, veľmi dobrý zákaznícky servis
- skúsenosť s marketingom výhodou

Najväčší servis mobilnej elektroniky a predaj príslušenstva pre mobilné telefóny s 15. ročnou históriou. Jasným cieľom je spokojný zákazník a neustála progresivita. Náš tím tvorí mladý a dynamický kolektív.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3127756  Dátum zverejnenia: 11.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1400-1600 €