Programátor informačno-databázového web rozhrania (Frontend + Backend)

PCexpres, s.r.o.

Osadná 11, Bratislava, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme samostatného programátora alebo aj malý tím, ktorý má znalosti v oblasti informačných systémov a databázových aplikácií. Hlavnou náplňou práce je naprogramovať navrhnutý informačný databázový systém na mieru nasej firmy. Výhodou je znalosť najnovších frameworkov, a ovládanie FuelPHP frameworku. Vytvárame jednoduchý informačný systém cez web rozhranie na evidenciu servisných zákaziek, manažment zákazníkov, tlačenie vyplnených formulárov atď..
Výhodou sú vedomosti a skúsenosti s HTML5 a CSS3.
Požadovaná prax v obore min. 2 roky

Hlavná náplň práce:
- naprogramovanie vnútropodnikového informačného systému firmy na mieru, ktorá slúži na evidenciu servisných zákaziek.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počítačové znalosti - programátor

HTML - expert
PHP - expert
CSS - pokročilý
MySQL - pokročilý

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti s PHP frameworkami
- FuelPHP
- logické a analytické myslenie
- SEO optimization

Najväčší pozáručný servis počítačov, notebookov, smartphonov, tabletov, LCD TV, fotoaparátov a príslušenstva pre mobilné telefóny s 13. ročnou históriou. Jasným cieľom je spokojný zákazník a neustála progresivita. Náš tím tvorí mladý a dynamický kolektív.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Osadná 11
831 03 Bratislava
ID: 1753301   Dátum zverejnenia: 18.10.2016