Svářeč - zámečník/ montážník

PBS technics s.r.o.

Místo práce
Rotava, Okres Sokolov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PBS Technics je střední strojírenská firma, která patří do IBS skupiny. V Rotavě má PBS cca. 100 zaměstnanců. PBS disponuje vlastní výrobní kapacitou v oblasti hliníku, ušlechtilé oceli a oceli. Základem zakázek PBS jsou svařované konstrukce s opracováním a montáží. PBS disponuje moderními CNC stroji a v současné době se velmi rozrůstá. Naše zaměstnance podporujeme a mají na trhu práce obvyklé platy. V PBS je mnoho možností se dále rozvíjet. Pro aktuální pozice nabízíme pevný měsíční plat.

V rámci růstu naší firmy hledáme pro PBS Technics s.r.o.:

Svářeč, zámečník, montážník

Pro oblasti oceli, nerez oceli, hliníku (plný úvazek)

Pracovní náplň

Náš pracovní tým je důmyslně výrobně propojen. Náš výrobní tým se skládá z technického managementu - vedoucí výroby, pořizování materiálu, kontrola kvality, plánovaní výroby, mistři jednotlivých výrobních úseků a výrobní spolupracovníci. Vaše úloha spočívá

Výroba, obrábění a montáž od hliníku, nerez oceli až po klasické konstrukční oceli
S jistotou umět číst výkresovou dokumentaci a podle ní sestavovat jednotlivé svařence
Dodržovat předložené kvalitativní a technologické předpisy dle zakázek
Konečná montáž našich produktů, hradidel, bran, dveří (protipovodňové zábrany)
Pracovat dle předpisů, plánu a výkresové dokumentace
Spolupracovat s mistrem daného úseku

Požadované znalosti

Ukončené střední vzdělání technického zaměření (výuční list)
Dle možností se zkušenostmi jako zámečník, svářeč v kovovýrobě
Dle možností s platnými svářecími zkouškami (ideálně úřední zkouška)
Znalost čtení výkresové dokumentace
Samostatnost a schopnost se sám rozhodovat
Znalost německého jazyka výhodou

Máte zájem spolupracovat při plnění úkolů v PBS Technics s.r.o.? Zajistíme vám rozsáhlé zaučení.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 3023651  Dátum zverejnenia: 20.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.