Informace o pracovním místě

Místo práce
Rotava, Sokolov
Druh pracovního poměru
plný úvazek
PBS technics s.r.o.

Firma Průmyslové Bariérové Systémy Technics s.r.o. (dále PBS Technics s.r.o.) byla založena na podzim roku 1999 jako dceřiná společnost firmy Industiebarrieren und Brandschutztechnik GmbH (dále jen IBS GmbH) se sídlem v bavorském Thierhauptenu v SRN.
V letech 2000-2002 byla produkce realizována v pronajatých výrobních prostorách. V roce 2003 byla dokončena stavba výrobních hal. Přístavbami do roku 2005 byla zvětšena celková plocha výrobních hal na cca 3.000 m2.
Za dobu své existence si firma PBS Technics s.r.o. vybudovala dominantní postavení na trhu s mobilní protipovodňovou zabezpečovací technikou k ochraně měst, obcí, veřejných, průmyslových a soukromých objektů před ničivou silou záplavových vod. Mimo jiné i vysokou mírou kreativity, flexibility a profesionality s minimálními nároky na pracovní sílu a techniku.

Svářeč - zámečník/ montážník

PBS Technics je střední strojírenská firma, která patří do IBS skupiny. V Rotavě má PBS cca. 100 zaměstnanců. PBS disponuje vlastní výrobní kapacitou v oblasti hliníku, ušlechtilé oceli a oceli. Základem zakázek PBS jsou svařované konstrukce s opracováním a montáží. PBS disponuje moderními CNC stroji a v současné době se velmi rozrůstá. Naše zaměstnance podporujeme a mají na trhu práce obvyklé platy. V PBS je mnoho možností se dále rozvíjet. Pro aktuální pozice nabízíme pevný měsíční plat.

V rámci růstu naší firmy hledáme pro PBS Technics s.r.o.:

Svářeč, zámečník, montážník

Pro oblasti oceli, nerez oceli, hliníku (plný úvazek)

Pracovní náplň

Náš pracovní tým je důmyslně výrobně propojen. Náš výrobní tým se skládá z technického managementu - vedoucí výroby, pořizování materiálu, kontrola kvality, plánovaní výroby, mistři jednotlivých výrobních úseků a výrobní spolupracovníci. Vaše úloha spočívá

Výroba, obrábění a montáž od hliníku, nerez oceli až po klasické konstrukční oceli
S jistotou umět číst výkresovou dokumentaci a podle ní sestavovat jednotlivé svařence
Dodržovat předložené kvalitativní a technologické předpisy dle zakázek
Konečná montáž našich produktů, hradidel, bran, dveří (protipovodňové zábrany)
Pracovat dle předpisů, plánu a výkresové dokumentace
Spolupracovat s mistrem daného úseku

Požadované znalosti

Ukončené střední vzdělání technického zaměření (výuční list)
Dle možností se zkušenostmi jako zámečník, svářeč v kovovýrobě
Dle možností s platnými svářecími zkouškami (ideálně úřední zkouška)
Znalost čtení výkresové dokumentace
Samostatnost a schopnost se sám rozhodovat
Znalost německého jazyka výhodou

Máte zájem spolupracovat při plnění úkolů v PBS Technics s.r.o.? Zajistíme vám rozsáhlé zaučení.

Adresa společnosti
Nejdecká 725
358 01 Rotava
Kontakt
Kontaktní osoba: Herbert Kursa
Tel.: +420606889617
E-mail: poslat životopis

ID: 3023651   Dátum zverejnenia: 20.4.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.