Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Obchodný manažér - Stropkov (PB PARTNER, a.s.)

Informácie o pozícii

  • Miesto práce: Stropkov
  • Ponúkaný plat (brutto): fixný plat + variabilná zložka + provízie
  • Termín nástupu: dohodou (nástup možný každý mesiac)
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Koho hľadáme?

Chceli ste vždy vyskúšať obchod, ale nenašli ste odvahu?
Na našich výberových konaniach už uspeli:

- Skúsení obchodníci túžiaci po ďalšom rozvoji v oblasti obchodu
- Absolventi bez skúseností
- Kandidáti, ktorí chcú a majú odvahu zmeniť smerovanie svojho profesionálneho života

Hľadáme šikovného pracovníka, ktorého náplňou práce bude:

- Priamy predaj produktov skupiny Poštovej banky (účty, úvery, produkty poistenia, podielové fondy, hypotéky) v priestoroch Slovenskej pošty
- Aktívne oslovenie klientov v hale pošty
- Plnenie obchodného plánu

V prípade záujmu o danú pozíciu pripojte k životopisu odpovede na nasledujúce otázky:

1. Keby ste mohli zmeniť čokoľvek na pošte vo Vašom meste, čo by to bolo?
2. Pracovisko obchodného manažéra sa nachádza na poštách. Napíšte 2 výhody a 2 nevýhody takéhoto umiestnenia.

Od nás pre vás

- jedinečné spojenie – obchodnícka pozícia + TPP + pevná zložky mzdy + pohyblivá odmena podľa vášho výkonu na mesačnej báze
- 3 týždne školení počas prvého roka a PB Univerzita pre najlepších obchodníkov
- 5 dní voľna nad rámec zákona
- notebook, telefón
- príspevok na ošatné

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
Znalosti
Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Požadovaná prax
Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno

- Človeka, ktorý chce pracovať, nielen sa zamestnať
- Zvládne počuť denne 20 krát nie
- Bežca na dlhé trate a skokana cez prekážky v jednom
- Vás, pre ktorých vzdelávanie neskončilo poslednou skúškou v škole

Informácie o výberovom procese

Uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme telefonicky kontaktovať.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
O spoločnosti

Spoločnosť PB PARTNER, a. s., ktorá je dcérskou spoločnosťou Poštovej banky, a.s., začala svoju aktívnu činnosť začiatkom roka 2010 a jej hlavnou úlohou je rozvíjať obchod na poštách. Na trhu pôsobíme ako mladá a rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť charakteristická predovšetkým svojou flexibilitou. Okrem toho, že poskytujeme našim klientom kvalitnú starostlivosť o ich financie, vytvárame priestor aj pre rast a úspech našich zamestnancov, ktorým ponúkame unikátne know-how z oblasti riadenia, vzdelávania a rozvoja ľudí a budovania dynamického kolektívu. Práve vďaka nášmu tímu odborníkov sa nám darí rozvíjať sieť špecializovaných obchodných miest, čoho dôkazom je aj naše priame zastúpenie na viac ako 150 poštách po celom Slovensku. PB PARTNER, a. s., tak môže byť ešte bližšie pri klientoch a vie im pomôcť a poradiť v každej oblasti finančných služieb.

Spoločnosť PB PARTNER, a. s., sa v roku 2012 umiestnila v TOP 10 prestížneho ocenenia Recruit Rank Awards 2012 za najlepšie výberové procesy na základe hodnotení uchádzačov o zamestnanie v kategórii Veľké firmy. Ocenenie Recruit Rank Awards vyhlasuje spoločnosť Profesia, spol. s r.o.

ID: 1298148   Dátum zverejnenia: 20.7.2012
Lokalita: Stropkov
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke

PB PARTNER - člen skupiny Poštová banka