Obchodný zástupca

PayLess Consulting, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.10.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Provízia až 40% (!) z príjmu od získaného klienta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť hľadá kolegu na pozíciu obchodný zástupca-prvý kontakt s klientom, ktorý bude aktívne vyhľadávať nových klientov a ponúkať im jedinečné riešenie na slovenskom trhu. Obchodník bude mať vytvorené profesionálne zázemie pre čo najefektívnejšiu prácu, marketingové materiály a vizitky. Hľadáme kolegu s obchodným duchom, sebadisciplínou a schopnosťou pracovať samostatne po zaučení. Nový kolega by mal mať vlastný automobil, telefón a notebook. Odmena sa bude odvíjať na základe dohodnutých zákaziek, predáva bezplatnú nezáväznú analýzu telekomunikačných služieb, odmena vychádza z reálnej úspory nákladov u klienta(v priemere šetríme naším klientom 55% ich nákladov za telekomunikačné služby).
Vaša pracovná náplň bude:
1. vyhľadávanie a oslovovanie nových firemných klientov(alebo využije svoju databázu)
2. získanie podkladov k analýze (posledné 3 faktúry za mobilné aj pevné služby)
3. predstavenie bezplatnej nezáväznej analýzy, ktorú spracuje náš špecialista
4. podpis zmluvy a plnej moci od klienta(následne klienta komplet preberá náš špecialista)
5. kontaktovanie klienta nepravidelne za účelom udržiavania si vzťahov a získanie referencii

Nový kolega nemusí mať znalosti z telekomunikačného sektoru, nakoľko predáva samotnú bezplatnú analýzu a následnú úsporu vykonáva špecialista.

Voľný pracovný čas
Práca v mladom tíme
Neobmedzená výška zárobku
Spoločnosť s jedinečným produktom a najférovejším prístupom ku klientom
Možnosť osobného a profesného rastu

Životopis s fotkou(vo formáte word alebo pdf) pošlite na mailovú adresu [email protected].

Zaslaním životopisu dávate spoločnosti PayLess Consulting, s.r.o. súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania podľa zákona č. 122/2013 Z.z. na dobu 1 roka.
Kontaktovať budeme len vhodných uchádzačov o pracovné miesto.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie
- nemať strach z telefonického kontaktu
- komunikatívnosť
- zodpovednosť
- aktívny prístup
- dôslednosť
- systematickosť v práci
- samostatnosť a iniciatívnosť v práci
- schopnosť vybudovať vzťah

Sme spoločnosť PayLess Consulting, s.r.o. a už viac ako 5 rokov sa venujeme nezávislej optimalizácii a správe telekomunikačných služieb pre firemnú klientelu, čiže najefektívnejšiemu nastaveniu programov a správnemu nastaveniu cien za tieto programy pre mobilné služby, pevné linky a internet, vyjednávanie najvýhodnejších podmienok pre našich klientov.
Nezastupujeme žiadneho z operátorov ani iných poskytovateľov telekomunikačných služieb, preto si klienti vážia našu nestrannosť a nezávislosť!
Klientom dokážeme ušetriť v priemere 55% nákladov za tieto služby. To, koľko dokážeme ušetriť novým klientom, vieme vyčísliť v bezplatnej nezáväznej analýze. Klient nám dopredu neplatí nič navyše, sme odmeňovaní zo samotnej úspory nákladov za telekomunikačné služby. Našimi klientmi sú malé, stredné no aj tie najväčšie spoločnosti na Slovensku, ktoré potrebujú znižovať ich náklady, za čo sme v roku 2015 získali ocenenie ako NAJFÉROVEJŠIA FIRMA ROKA NA SLOVENSKU.
Strážime Vaše telekomunikačné služby!

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3025518  Dátum zverejnenia: 6.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Provízia až 40% (!) z príjmu od získaného klienta