Obchodný zástupca

PayLess Consulting, s.r.o.

Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Žilina, okres Trenčín, okres Trnava, okres Nitra, okres Prešov, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.10.2015
Mzdové podmienky (brutto)
fix + odmeny (väčšia časť príjmu), zhora neobmedzený

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie a oslovovanie nových klientov
- uzatváranie zmlúv s klientami
- udržiavanie a rozvíjanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
- pravidelný reporting
- plnenie stanovených plánov a aktivít vo zverenom regióne/kraji

- férové odmeny za aktivitu k fixnému platu (odmeny by mali tvoriť väčšiu časť príjmu, záleží od šikovnosti obchodníka)
- služobné auto (prípadne úhrada všetkých nákladov za využívanie vlastného auta)
- mobilný telefón + úhrada nákladov za telefón
- notebook
- voľný pracovný čas
- postúpenie súčasných klientov
- postúpenie nových klientov

Informácie o výberovom konaní

Aby ste sa vyhli sklamaniu:
Chceli by sme Vás ušetriť od sklamania, že sme Vás nepozvali na pohovor. Preto Vás prosíme, neposielajte nám Váš životopis bez motivačného listu a s upresnením, ktoré žiadame!
Ďakujeme Vám za pochopenie!

Lehota podania prihlášky na pracovnú ponuku:
31. 8. 2015

Prihlásenie sa na pracovnú ponuku:
Životopis s motivačným listom (vo formáte word alebo pdf) pošlite na mailovú adresu [email protected] a do motivačného listu zároveň upresnite kraj, v ktorom by ste mali záujem pôsobiť (Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Košický kraj, Prešovský kraj).

Zaslaním životopisu dávate spoločnosti PayLess Consulting, s.r.o. súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania podľa zákona č. 122/2013 Z.z. na dobu 1 roka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- komunikatívnosť
- kultivovaný slovný prejav
- zodpovednosť
- aktívny prístup
- dôslednosť
- systematickosť v práci
- samostatnosť a iniciatívnosť v práci
- schopnosť vybudovať vzťah

Sme spoločnosť PayLess Consulting, s.r.o. a už viac ako 5 rokov sa venujeme nezávislej optimalizácii a správe telekomunikačných služieb pre firemnú klientelu, čiže najefektívnejšiemu nastaveniu programov a správnemu nastaveniu cien za tieto programy pre mobilné služby, pevné linky a internet, vyjednávanie najvýhodnejších podmienok pre našich klientov.
Nezastupujeme žiadneho z operátorov ani iných poskytovateľov telekomunikačných služieb, preto si klienti vážia našu nestrannosť a nezávislosť!
Klientom dokážeme ušetriť v priemere 55% nákladov za tieto služby. To, koľko dokážeme ušetriť novým klientom, vieme vyčísliť v bezplatnej nezáväznej analýze. Klient nám dopredu neplatí nič navyše, sme odmeňovaní zo samotnej úspory nákladov za telekomunikačné služby. Našimi klientmi sú malé, stredné no aj tie najväčšie spoločnosti na Slovensku, ktoré potrebujú znižovať ich náklady, za čo sme v roku 2015 získali ocenenie ako NAJFÉROVEJŠIA FIRMA ROKA NA SLOVENSKU.
Strážime Vaše telekomunikačné služby!

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2188336  Dátum zverejnenia: 27.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix + odmeny (väčšia časť príjmu), zhora neobmedzený