Logo PAY s.r.o.

Srdce firmy- Back office asistent

PAY s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
čo najskôr
Od 1 450 EUR/mesiacUvádzaná mzda je vrátane osobnostnej odmeny (200EUR), ktorá je vyplácaná každý mesiac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?

Pre inovatívnu spoločnosť, ktorá sa zaoberá modernou architektúrou stavieb a svojimi výrobkami výrazne ovplyvňuje ich dizajn, hľadáme najdôležitejšiu osobu na svete!

Príjemnú, s kultivovaným prejavom, bystrú a šikovnú, so zmyslom pre detail, ktorá má vzťah k ľuďom i k administratíve, má rada poriadok a vie si sama zorganizovať svoju prácu. Hľadáme osôbku „do voza i do koča“, ktorá si vie poradiť v každej situácii, je spoľahlivá a hravo zvládne niekoľko činností naraz. A pri tom všetkom jej ostane aj čas na úsmev a prívetivé slovo pre návštevy i kolegov.

Aby si bol/-a úspešná/-ý na tejto pozícii, mal/-a by si:

ovládať bežnú prácu s PC (budeš často písať emaily, pracovať s Wordom i Excelom- napríklad pri príprave a vyhodnocovaní cenových ponúk),

ovládať výborne slovenský jazyk a vedieť pekne formulovať obsah písaného slova

vedieť si sama zorganizovať jednotlivé činnosti v office a vedieť rýchlo reagovať na požiadavky kolegov a zákazníkov (chýbajúci papier v tlačiarni, rozliata káva v kuchynke, prichádzajúci zákazník a zvoniaci telefón...)

mať reprezentatívne vystupovanie a pro-zákaznícku orientáciu

mať nastavenú myseľ na to, ako sa veci dajú urobiť a nie hľadať dôvody, prečo to nejde

ovládať anglický jazyk na takej úrovni, aby si vedel/-la preposlať email konkrétnemu kolegovi na centrálu mimo SK, alebo privítať zahraničnú návštevu a zabezpečiť všetko okolo nej – lepšia B1 bude stačiť:-)

Čo budeš robiť?

Celkovo nás je 5 vo firme, kde všetci pracujeme v „open space“ a pracujeme v rodinnej atmosfére, hoc sme korporátna spoločnosť.

Tvoja práca bude pestrá a bude aj na Tebe samom/ na Tebe samotnej, do čoho všetkého sa budeš chcieť zapájať.

Budeš zodpovedať za celý chod nášho office. Aby sme sa v ňom všetci cítili príjemne, aby bol udržiavaný, mali sme všetko k práci, čo potrebujeme a keď nám príde na chuť káva, aby sme si ju mohli spoločne vychutnať.

Budeš môcť ovplyvňovať aj to ako a kde budeme v rámci marketingových aktivít komunikovať náš brand (ak Ťa to bude zaujímať).

Súčasťou priestoru, v ktorom pracujeme, je aj „show room“. Budeš zastrešovať celú agendu okolo prezentácií, komunikovať s projektantami či architektami.

Okrem komunikácie s našimi zákazníkmi, sa budeš venovať aj nahrávaniu objednávok do systému a riešeniu reklamácií zo strany zákazníkov. Ak bude treba spraviť cenovú ponuku, porovnať ceny a vyhodnotiť ich, radi to na Teba necháme tiež.

A tu to zďaleka nekončí. Keďže budeš mať najlepší prehľad o všetkom, čo sa u nás v office deje, budú sa na teba obracať Tvoji kolegovia s rôznymi drobnými požiadavkami a prosbami .

Počas adaptácie Ťa plánujeme poslať na 2 týždne mimo SK na centrálu, kde pracuje „dvojička pozície, na ktorú k nám nastúpiš“ a ktorá Ti ukáže všetko potrebné.

Pracovnú dobu máme od pondelka do piatka od 8.30 hod., no ak prídeš skôr, napríklad o 7:30, bude to len na Tebe.

Home office je možný len na základe dohody s nadriadeným a v nevyhnutnom prípade ho vieme umožniť.

Čo ti ponúkame?

Záleží nám, aby si sa u nás cítil/-a čo najlepšie, usilujeme sa o príjemnú firemnú kultúru, ktorú tvoria fajn ľudia.

Ponúkame Ti služobný telefón a notebook, aby sa ti lepšie pracovalo.

Tvoja mzda bude 1450€/ brutto vrátane osobnostného ohodnotenia (200€/ mes), na ktoré siahame iba vo veľmi výnimočných situáciách.

Pracovnú zmluvu budeš mať najprv na 1 rok dobu určitú, následne predĺžime na dobu neurčitú.

Každému uchádzačovi venujeme čas aj energiu – minimálne si dôkladne čítame, čo posielate ako reakciu na tento inzerát. Ak nám niečo nebude jasné, tak voláme a vylaďujeme nedorozumenia. Ak máme pocit, že nie ste vhodný kandidát, slušne Vám to napíšeme. Ak máme pocit, že by ste to mohli byť práve Vy, tak voláme, píšeme a skúšame dohodnúť stretnutie s Vami.

Výberový proces bude minimálne 2-kolový. Prvé stretnutie sa uskutoční s nami (Personálna agentúra). Druhé a prípadné ďalšie kolo je už priamo u nášho klienta.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 32 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Sme inovatívna firma, ktorá sa zaoberá modernou architektúrou. Participujeme na dizajne stavieb a nechávame silný odkaz pre budúce generácie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva, obchod, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

MS Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Szaraz
E-mail: poslať životopis
ID: 4828938  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac