Logo PAY s.r.o.

Technológ - programátor obrábania kovov

PAY s.r.o.

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacmin. mzda 1400 EUR, v závislosti od skúseností môže byť aj vyššia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v Kysuckom Novom Meste, hľadáme človeka so skúsenosťami v strojárstve.
Hľadáme človeka, ktorý má technické vedomosti z oblasti vypracovávania technologickej a výkresovej dokumentácie a má aspoň čiastočné skúsenosti s programovaním obrábacích strojov.

Keďže je to práca v oblasti strojárstva, potrebujeme, aby si vedel pracovať presne a rozmýšľať technicky.

Hlavné pracovné činnosti :

-vypracovanie programov pre obrábanie náradia a krúžkov na CNC strojoch
-riadenie pracovnej skupiny obrábania na CNC strojoch pri odladení CNC
-navrhovanie opatrení na optimalizáciu výrobných procesov
-vypracovávanie a aktualizovanie technologickej a/alebo výkresovej dokumentácie
-spolupráca pri návrhu noriem spotreby práce
-spolupráca pri príprave nových dopytov a cenových kalkulácií
analýzy dosahovanej kvality, prijímanie nápravných opatrení v rámci technológie výroby pre zabezpečenie požadovanej kvality, posudzovanie požiadaviek kvality nových výrobkov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba výkovkov pre aplikácie v automobilovom, železničnom, ložiskovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo , priemyselné inžinierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Autodesk Inventor - Pokročilý
Fanuc (CNC) - Pokročilý
EdgeCAM - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Technológ, CNC programátor

Počet rokov praxe

3

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Vorobeľová
Tel.: +421902168314
E-mail: poslať životopis
ID: 4813413  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac