Logo PAY s.r.o.

Majster výroby

PAY s.r.o.

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
1 500 EUR/mesiacnástupná mzda min.1500 EUR, po zvážení zručností a schopností kandidáta môže byť mzda vyššia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?

Hľadáme do výrobnej spoločnosti Majstra výroby. Človeka samostatného, s logickým uvažovaním, ktorý je organizovaný, vie delegovať a zadeliť jednotlivé úlohy.

Človeka, ktorý bude vedieť povzbudiť a oceniť svojich podriadených, hľadá riešenia a spätná väzba pre svojich ľudí mu nebude robiť problém.

Veľmi dôležitá bude práve tvoja predchádzajúca skúsenosť a schopnosť riadiť ľudí, preto táto pozícia nie je vhodná pre niekoho, kto nemá toto zažité a vryté pod kožu a netrúfa si na suverénnu komunikáciu s kolektívom.

Prostredie je dynamické, niekedy je treba sa prispôsobiť aj „z hodiny na hodinu“. Nemalo by to byť niečo, čo ťa bude brzdiť v pracovnom procese.

Nakoľko ide o strojársku výrobu, budeš pracovať s technickou dokumentáciou. Očakávame, že sa v nej budeš vedieť orientovať.

Pracuje sa na 3 zmeny.

Pár úloh z každodennej práce Majstra výroby:

• Prognózovať, plánovať, vytvárať a operatívne modifikovať plány výrobných aktivít
• Vedenie a kontrola tímu
• Riešiť operatívne problémy vo výrobe
• Zbierať a vyhodnocovať dáta a výstupy z výrobného procesu
• Plánovať zmeny a dovolenky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba výkovkov pre aplikácie v automobilovom, železničnom, ložiskovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, ostatná kovospracujúca výroba

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

strojárska výroba

Počet rokov praxe

3

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Vorobeľová
Tel.: +421902168314
E-mail: poslať životopis
ID: 4803631  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac