Manažér údržby

PAY s.r.o.

Miesto práce
Bytča
Termín nástupu
dohodou
Od 3 500 EUR/mesiacKonečná výška mzdy sa bude odvíjať od schopností a skúseností daného kandidáta. Ku mzde prináležia aj bonusy, ktoré radi predstavíme na osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?
Pre výrobnú spoločnosť, ktorá sa nachádza v Bytči hľadáme:

Odborníka, pre ktorého údržba strojov a zariadení je zároveň aj jeho koníčkom. Takého, ktorého nezaskočí zastavenie stroja vo výrobe alebo vypadnutá elektrika v celom objekte, vie sa rýchlo zmobilizovať a konať- hoc aj vyhrnutím rukávov a osobným zapojením sa.

Človeka samostatného, s logickým uvažovaním, ktorý je organizovaný, vie delegovať a zadeliť jednotlivé úlohy, praktický človek do údržby, žiadna fajnovka.

Človeka, ktorý má rád poriadok a čistotu a dokáže si to ustrážiť vo výrobe.

Hľadáme tiež parťáka, tímového hráča, ktorý rozumie dôležitosti prepojenia medzi výrobou, údržbou a ďalšími súčasťami firmy. Takého, čo sa nezľakne pri prvej prekážke.

Potrebujeme, aby si bol technicky zdatný, Tvojou výhodou sú skúsenosti z automotive prostredia (nie je to však nevyhnutnou podmienkou).

Tiež chceme, aby si bol komunikatívny a ovládal anglický jazyk minimálne na úrovni B1- B2. Anglický jazyk budeš využívať najmä pri kontakte s našimi reportami, či manuálmi (tie máme v anglickom jazyku). Na dennej báze angličtinu využívať nebudeš. Je však dôležité, aby si sa vedel dohodnúť na odborných veciach a vedel vyjadriť svoj názor.

A ak sa pozeráš na veci „ako sa dajú robiť“ a máš ambície vyrásť do pozície aj vyššie, budeš patriť medzi horúcich kandidátov.

Čo budeš u nás robiť?
Budeš zodpovedný za údržbu strojov vo výrobe a tiež nástrojáreň. V tíme budeš mať 12 údržbárov (z nich je jeden teamlíder) a ďalších kolegov z výroby.

Budeš riadiť chod oddelenia údržby, navrhovať riešenia a opatrenia v oblasti údržby strojov a zariadení.

Budeš zabezpečovať revízie, odborné skúšky, prehliadky a inšpekcie.

Tiež budeš zodpovedať za správu náhradných dielov a ich sklad.

Okrem iného, budeš plánovať náklady na údržbu, revízie a budeš neustále optimalizovať procesy údržby, koordinovať ich a organizovať. Ako sme spomenuli vyššie, budeš mať v tíme údržbárov a ľudí na nástrojárni, takže sa budeš o nich starať, motivovať ich a rozvíjať.

Pracovná doba bude Po-Pi, 8 hodín denne v rámci pohyblivej pracovnej doby (začiatok a koniec si môžeš flexibilne nastaviť).

Čo ponúkame?
Ponúkame Ti stabilitu a prácu s modernými strojmi.
Pružný pracovný čas, kde si sám volíš začiatok a koniec pracovnej doby.
A kopec ďalších benefitov ako: vzdelávanie plne hradené zamestnávateľom, výuku angličtiny a rôzne akcie a darčeky počas celého roka. Viac Ti radi predstavíme na osobnom stretnutí.

Každému uchádzačovi venujeme čas aj energiu – minimálne si dôkladne čítame, čo posielate ako reakciu na tento inzerát. Ak nám niečo nebude jasné, tak voláme a vylaďujeme nedorozumenia. Ak máme pocit, že nie ste vhodný kandidát, slušne Vám to napíšeme. Ak máme pocit, že by ste to mohli byť práve Vy, tak voláme, píšeme a skúšame dohodnúť stretnutie s Vami.

Výberový proces bude minimálne 2-kolový. Prvé stretnutie sa uskutoční s nami (Personálna agentúra). Druhé a prípadné ďalšie kolo je už priamo u nášho klienta.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

automotive priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie, plastársky priemysel, automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4775330  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac