Účtovníčka

PAY s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, okres Púchov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kompletné vedenie podvojného účtovníctva spoločnosti
- Vystavovanie faktúr pre odberateľov
- Platby na odberateľov, dodávateľov a zamestnancov
- Účtovanie dodávateľských faktúr
- Vyúčtovanie služobných ciest
- Tabuľku súhrnného výkazu a kontrolného výkazu na daňový úrad
- Účtovnú závierku mesačnú, polročnú, ročnú podľa zákona o účtovníctve
- Vypracúva mesačné daňové priznanie k DPH, vykonáva evidenciu k dani z motorových vozidiel a pripravuje daňové priznanie k dani z motorových vozidiel
- Pripravuje daňové priznanie k DPPO

Miesto výkonu práce: Púchov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Predaj a distribúcia pohonných hmot.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hľadáme človeka, ktorý "je doma" v účtovníctve, má rád svoju prácu a vie si ju aj obhájiť. Bude komunikovať s úradmi a bankami. Ak sa vyskytnú problémy, komunikuje o nich a snaží sa ich, čo najskôr vyriešiť.

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3144912  Dátum zverejnenia: 28.7.2017