Záhradník

PAY s.r.o.

Miesto práce
okres Žilina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre slovenskú firmu v Žiline s dlhoročnou tradíciou hľadáme záhradníka. Ponúkame zaujímavú prácu, kde nájdete priateľský kolektív, príjemné pracovné prostredie, spravodlivé ohodnotenie a ochotu počúvať zamestnancov. Hľadáme človeka, ktorý má záujem o zeleň a prírodu, so zmyslom pre zodpovednosť, s chuťou pracovať a učiť sa, s ochotou prispôsobovať sa životným a pracovným situáciám človeka, ktorý rád pracuje v exteriéri, nebojí sa vody, nebojí sa zašpiniť si nielen ruky. Ale aj človeka, ktorý má rád stroje a techniku (traktory, kosačky, motorové píly...). Hlavné záhradnícke práce pozostávajú zo zakladania a údržby zelene (vysádzanie rastlín, zakladanie a výsev trávnikov, údržba výsadieb a trávnikov.
Pozíciu je na trvalý pracovný pomer a vhodný kandidát bude zamestnancom spoločnosti, pre ktorú obsadzujeme pozíciu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Slovenská spoločnosť s vyše 20 ročnou tradíciou na trhu. Miesto výkonu práce Žilina.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- pozitívny vzťah k prírode
- manuálna zručnosť
- trpezlivosť

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2929871  Dátum zverejnenia: 13.2.2017