Elektromechanik - Partizánske

PAY s.r.o.

Miesto práce
okres Partizánske
Termín nástupu
01.09.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Denná operatívna údržba elektrických častí strojov a zariadení
- Pravidelná kontrola a obsluha zverených zariadení a technológií
- Preventívna údržba na základe plánov údržby a evidencia vykonaných úkonov
- Zabezpečenie bezporuchového chodu zariadení
- Inštalácia a uvádzanie nových zariadení a strojov do prevádzky
- Diagnostika a odstraňovanie vzniknutých porúch
- Pomoc pri bežných údržbárskych prácach

Práca v komornejšom prostredí menšej zahraničnej spoločnosti, stabilný príjem a možnosť vlastnej sebarealizácie.

Ak máte o uvedenú pozíciu záujem, zašlite nám, prosím, svoj životopis. Kontaktovaný bude každý uchádzač najneskôr do 14 dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Naším klientom je menšia zahraničná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektromechanik, elektrikár

Hľadáme človeka, pre ktorého je oprava elektrických častí strojov a ich údržba prácou, ktorú robí rád, prichádza s inovatívnymi myšlienkami a hľadá riešenia. Je nutné, aby mal prax ako samostatný elektromechanik v oblasti údržby elektrických častí výrobných strojov a liniek min. 3 roky

- Platná vyhláška 508/2009 – § 22 (elektronika –slaboprúd, samostatný elektrotechnik) príp. §23
- Samostatnosť, flexibilita, schopnosť rozpoznať a riešiť problémy, zodpovednosť by mali byť samozrejmosťou
- Znalosť pneumatiky, elektropneumatiky a hydrauliky je výhodou

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2680623  Dátum zverejnenia: 8.8.2016