Nákupca

PAY s.r.o.

Miesto práce
okres Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ASAP
táto otázka je predmetom osobného pohovoru resp. telefonického skríningu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme NÁKUPCU do medzinárodnej spoločnosti venujúcej sa automobilovému priemyslu, predovšetkým na tieto pracovné povinnosti a zodpovednosti:
- Spravovanie firemných nákupov tovaru a služieb , nie „priameho materiálu“
- Vyhľadávanie najkvalitnejších a najlepších obchodných ponúk, pomer cena/kvalita
- Vyhodnocovanie ponúk v spolupráci s interným oddelením, stanovenie dodávateľských podmienok, zabezpečenie stálej spokojnosti „interného zákazníka“
- Kontrolovanie, hodnotenie a schvaľovanie ponúk
- Zabezpečenie potrebnej dokumentácie pre dodávateľov
- Spracovanie požiadaviek na nákup a následné spracovanie objednávky
- Potvrdenie objednávok, monitorovanie dodacích lehôt, prípadné urgovanie dodávateľov
- Kontrolovanie rozdielov medzi objednávkami a faktúrami, odstraňovanie nezrovnalostí
- Sledovanie termínov dodávok zákaziek
- Evidencia „knihy príjmu tovaru“
- Riadenie dovozu (colné úrady) týkajúceho sa tovaru a služieb
- Reprezentovanie spoločnosti, uzatváranie zmlúv s dodávateľmi
- Sledovanie a reportovanie nadriadenému týkajúcich sa diania na obchodnom trhu
- Vkladanie a aktualizovanie údajov do systému SAP

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- odmeny za kladný hospodársky výsledok počas roka
- koncoročná odmena vo výške mesačného platu
- stravné lístky, darčekové poukážky, firemné akcie
- kontakt s cudzím jazykom (anglický jazyk)

V prípade že spĺňate požiadavky a cítite, že toto je tá pravá pozícia pre Vás, prosím zašlite nám:
- Váš životopis
- do tela e-mailu odpovede na tieto dve otázky:
1. Odkedy ste nám k dispozícii?
2. Popíšte stručne svoju prax na pozícii Nákupcu
HORE UVEDENÉ JE PODMIENKOU ZARADENIA DO VÝBEROVÉHO KONANIA.
Ďakujeme. V prípade, že sa Vám neozveme do 14 dní od zaslania Vášho životopisu, môžete nás kontaktovať a informovať sa ohľadne statusu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúcu sa výrobou a montážou komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme človek, ktorý má pozitívny prístup k práci a skúsenosti s nákupom vo výrobnej spoločnosti, venujúcej sa automobilovému priemyslu. Človeka, ktorý vie samostatne uvažovať a rozhodovať sa. Pozná a ovláda modernú obchodnú komunikáciu, vrátane formulovania listov, vyhlásení, reportov a zápisov. Človeka, ktorý vie s chladnou hlavou riešiť vzniknuté problémy a nájsť pozitívne riešenie.
Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni je potrebný (komunikácia s priamym nadriadeným a zahraničnými dodávateľmi). Znalosť SAP-u je výhodou, znalosť ISO TS systému nevyhnutnosťou.

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2612164  Dátum zverejnenia: 20.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: táto otázka je predmetom osobného pohovoru resp. telefonického skríningu