Vodič kamiónu - Cčko do 7,5t

PAY s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
čím skôr
Mzdové podmienky (brutto)
základná mzda plus diéty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie vozidla Solo do 7,5 tony /len 2 nápravy/ pre stabilného klienta
Vykládka a nakládka tovaru /ide o textil/
Jazdí sa Nemecko, Rumunsko, Maďarsko bez prestojov
Komunikácia v nemeckom jazyku - aspoň základy

Víkendy takmer vždy voľné
Počas dňa po rannej vykládke tiež 3-5h voľno
Vedenie dokumentácie je zabezpečené firmou
Stabilná dopravná spoločnosť s dlhodobou tradíciou a stálymi zákazníkmi
Zaujímavé finančné ohodnotenie

Ak spĺňate požiadavky alebo máte otázky, kontaktujte nás mailom alebo telefonicky. Prosím, zašlite nám mailom aj Váš životopis alebo stačí stručný popis k Vašej praxi do mailu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Miesto vodiča obsadzujeme pre nášho klienta, s ktorým máme dlhodobú skúsenosť. Je to Slovenská prepravná spoločnosť s vlastným vozovým parkom. U partnerov aj šoférov obľúbená a vyhľadávaná pre seriózny a férový prístup.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B, C

Hľadáme zodpovedného vodiča do nášho tímu
Môže byť aj vodička - žena /je vítaná
Zodpovednosť, seriózny záujem, slušnosť a zákaznícky prístup sú pre nás samozrejmosťou
Základy nemčiny sú dosť dôležité - komunikujete so zákazníkom
Ideálne ak ste z Bánoviec a okolia

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2432035  Dátum zverejnenia: 11.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda plus diéty