Obchodný reprezentant

Besteron a.s.

Miesto práce
Slovensko, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.01.2015
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne telefonické oslovovanie potenciálnych zákazníkov: e-shopy (predaj služieb)
- tvorba trhových analýz a zistenie potenciálov predaja
- selekcia klientov s najväčším obchodným potenciálom
- identifikácia a analýza potenciálov zvyšovania obratu
- budovanie a udržiavanie obchodných vzťahov s klientmi
- pravidelná komunikácia s klientmi
- odborné poradenstvo pre klientov
- osobné stretnutia s klientmi

- kurzy a ďalšie vzdelávanie ktoré hradí spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Český jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

BESTarostné podnikanie vďaka moderným platobným riešeniam.
Besteron poskytuje komplexné platobné riešenia pre obchodníkov v online aj offline svete. Sme platobná brána a tiež poskytovateľ POS riešení, na trhu pôsobíme od roku 2014. Sme licencovaná platobná inštitúcia, regulovaná Národnou bankou Slovenska. Ročne sprocesujeme milióny platieb a neustále rastieme. Gro nášho klientskeho portfólia tvoria stovky malých a stredných eshopov. Aktuálne pôsobíme v 3 krajinách. Medzi našich klientov patrí Benu lekáreň, Vaša lekáreň, Unilabs, United Fashion Group, Novesta, Merkury Market, Fumbi a mnoho iných.

Sme tiež partia priateľských, dobre naladených mladých ľudí, ktorí majú radi výzvy. Máme jeden spoločný cieľ, a to je spokojnosť klienta, ktorá ide ruka v ruke s poskytnutím kvalitnej služby. Aj keď to vyznie ako klišé, v našej firme vládne pohodová, rodinná atmosféra. Nehráme sa medzi sebou na žiadne formality, snažíme sa veci riešiť priamo a vzájomne sa rešpektovať a pomáhať si.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1926597  Dátum zverejnenia: 12.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1100 EUR/mesiac