Obchodný manažér

Pavlík - okná, dvere, s.r.o.

Miesto práce
Alvinczyho 6, Košice
Termín nástupu
01.09.2015
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 900 EUR/mesiac, Dohodou na osobnom stretnutí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia so zákazníkmi, predstavenie produktov spoločnosti, návrh optimálnych riešení, spracovanie ponuky, technické riešenia, marketingové aktivity.

Odmeny, mobil, auto

Pozícia je vhodná pre absolventa VŠ - Stavebná fakulta, Strojnícka fakulta, Ekonomická fakulta. Požadujeme výbornú úroveň komunikácie, príjemný vzhľad a vystupovanie, znalosť nemeckého jazyka výhodou. Pracovná doba: 9.00 - 17.00. Základný plat + odmeny. V prípade ak splnate naše poziadavky, zaslite nám svoj zivotopis + motivačný list na adresu [email protected]
Vybraných uchádzačov budeme následne kontaktovať pre osobný pohovor. Web stránka našej spoločnosti www.okna-internorm.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
ArchiCAD - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie, obchodný duch, chuť sa vzdelávať a pracovať, znalosti v oblasti stavebníctva, ovládanie vybraných programov. Pracovná skúsenosť v oblasti okien - výhodou.

Firma Pavlík, okná-dvere vznikla v roku 1996. Sme obchodným partnerom rakúskej spoločnosti INTERNORM.

Už 19 rokov sa naša spoločnosť dynamicky rozvíja a počas svojej existencie dokázala svoju silnú stabilitu na našom trhu, čím je pre svojich zákazníkov spoľahlivým partnerom na vysokej technickej úrovni. Venujeme sa predaju, odbornému poradenstvu a vysokokvalifikovanej montáži vykonávanej profesionálne vyškoleným montážnym tímom DREVO-HLINIKOVYCH, PLASTOVO-HLINÍKOVYCH a PLASTOVÝCH okien a dverí. Našim cieľom je uspokojiť požiadavky obchodného trhu a tým poskytnúť zákazníkovi tie najkvalitnejšie služby, či už samotnou kvalitou, servisom ale aj odborným poradenstvom.

Patríme k prvým trom certifikovanym 1st Window partnerom na Slovensku – programu CUSTOMER CARE – starostlivosť o zákazníka spoločnosti INTERNORM. Sme odborným partnerom, zodpovedne sprevádzame zákazníka pri kúpe, radíme mu pri riešení detailov, plníme jeho individuálne želania a zabezpečujeme odbornú montáž okien a dverí. Jednou z najdôležitejších podmienok udelenia certifikátu je úspešné zvládnutie komplexných školení a celého radu skúšok odborných poradcov a montážnych pracovníkov.

Tento originálny, zatiaľ jedinečný, program v oknárskej brandži jasne a prehľadne garantuje konštantne dobré služby.

Naša firma získala ocenenie "Najlepší partner spoločnosti Internorm na Slovensku" za rok 2014, 2015, 2016.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2179931  Dátum zverejnenia: 20.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 900 EUR/mesiac, Dohodou na osobnom stretnutí