Agronom Specialista

Pavel Pokorný - B R A M K O

Místo práce
Semice, Slovenská republika, Okres Nymburk

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na zemědělství výhodou, ale není podmínkou
- Znalosti v oblasti agronomie výhodou
- Velmi dobrá znalost alespoň jednoho světového jazyka, znalost více jazyků výhodou
- Přijímáme také kandidáty s minimální či žádnou praxí (absolventy).
- Řidičský průkaz skupiny B, výhodou je řidičské oprávnění na zemědělské stroje (traktor, manipulátor, VZV...).
- Velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Powerpoint, vyhledávání na internetu).
- Nutností je časová flexibilita a ochota cestovat mezi jednotlivými podniky naší společnosti.
- Samostatnost, zodpovědnost, schopnost organizovat práci a dlouhodobě plánovat.

Nabízíme

- Zajímavou práci ve stabilní společnosti zaměřené na zemědělskou činnost.
- Odpovídající platové ohodnocení.
- Práci bez nutnosti předchozí praxe - přijímáme absolventy.

- Služební PC, mobilní telefon a automobil.
- Možnost bydlení.
- Možnost kariérního postupu.

Náplň práce

- Náplní práce bude vše týkající se rostlinné výroby v podniku. Pracovník bude mít na starosti plánování a organizaci orby, setby, sklizně, hnojení, chemických postřiků atd. Samozřejmě také s tím související administrativu.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2064091  Dátum zverejnenia: 27.3.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.