Reagujte bez životopisu

Práca v Holandských skleníkoch! (zberač paradajok)

HPT Holland

Miesto práce
Haag, Holandsko
Termín nástupu
Podľa DOHODY
10,34 - 10,92 EUR/hod.Netto : 9.37€/hodina Brutto : 10,34€h -10,92€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vhodná pre ženy aj mužov! Možnosť zaučenia sa.
V roku 2021 máme viac voľných pozícií.

o Práca v skleníkoch (Horticulture Green Houses),čo sú paradajky.

o Finančná odmena 9,37 €/hodina (Netto),
10,34 € / hodina (Brutto)

o Výplata - týždenný plat

o Priemerne 38/45 hodín práce týždenne, niekedy tiež práca v sobotu doobeda

o Doprava do práce s firemným autom, zadarmo.

o Poistenie je 26,04€ za týždeň. Po uhradení poistenia dostanete dávky zdravotnej starostlivosti naspäť z daňového úradu v celkovej výške € 112,00 za mesiac

o Ubytovanie vo firemnom byte zo všetkým potrebným k bývaniu. Vo vhodných podmienkach, maximálne 4 osoby.(2 jednopostelove izbi a 1 dvojpostelová izba)Každý má vlastnú izbu na kľúč.
(Pri vycestovaní si treba zobrať so sebou posteľné obliečky, vankúš, prikrývku!)

o Každý týždeň sa z výplaty sťahuje € 84,00/osoba za ubytovanie ( nájom, elektrina, voda , plyn, tv kábel)

o Kaucia (€ 336,00) sa odpočíta z výplaty. Pri neporušení zmluvných podmienok sa kaucia vracia späť.

o Byty sú umiestnené v dobre situovanom okolí, s ľahkým prístupom dopravy a obchodov, blízko pláže.

o V prípade záujmu, prosím výplnte online prihlášku na našej webovej stránke www.hptholland.com , tam si nájdite kontakty a prihlášky. Zaregistrujeme Vás a v prípade že sme pre Vás našli vhodnú pozíciu Vás budeme informovať.

Po obdržaní Vašej prihlášky+ fotografie Vám zamestnávateľ ,zaistí vhodné bývanie.

Sme dostupný aj na:
email: [email protected]
web: www.hptholland.com
facebook: https://www.facebook.com/hptholland/

Nemáme SPROSTREDKOVATEĽSKÝ POPLATOK!!!

Doprava firemným autom na miesto pracoviska ZADARMO.

Byty sú umiestnene v dobre situovanom okolí,s ľahkým prístupom dopravy a obchodov,blízko nákupného centra .

Bývate v 3 izbových bytoch a každý má vlastnú izbu na klúč!

Zamestnávateľ Vám zaistí odvoz do Holandska s malým autobusom za výhodnú cenu.

o V prípade záujmu,prosím vyplnte online prihlášku na našej webovej stránke www.hptholland.com , tam si nájdite kontakty a prihlášky.Zaregistrujeme Vás a v prípade že sme pre Vás našli vhodnú pozíciu Vás budeme informovať.

Nájdete nás aj tu:
Facebook: https://www.facebook.com/hptholland/

Každý mesiac potrebujeme pracovnú silu!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B, C

Zrakové vady,problémy s chrpticou,zdravotné problémy, problémy s drogami ,problémy s alkoholom nie sú akceptované!

Ponúkame prácu v skleníkoch v ktorých sú paradajky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1796939  Dátum zverejnenia: 31.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 10,34 EUR/hod.