Práca v Holandských sklenníkoch! (zberač paradajok)

Paul de Groot Agrarisch Loonbedrijf te Poeldijk - HPT Holland

Miesto práce
Den Haag, Holandsko
Termín nástupu
11.06.2017
Ponúkaný plat (brutto)
9.42 EUR/hodina, Ponukaný plat (netto) 8,39 € / hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oberanie paradajok a ich opratrovanie a na konci roka upratovanie sklennikov.

o Práca v sklenníkoch (Horticulture Green Houses),čo môžu byť paradajky.

o Dočasná zmluva na 6 mesiacov s možnosťou obnovenia po zaškoleni zamestnavateľom.

o Finančná odmena € 9,42 bruto , € 8,39 neto/ hodina

o týždenný plat

o Priemerne 38/45 hodin práce týždenne, niekedy tiež práca v sobotu doobeda

o dopravu do práce s firemným autom

o Za zdravotné poistenie zaplatite odvody vo výške 91,28 € za mesiac alebo 22,28 € za týždeň.
Daňový úrad Vám vráti uhradené dávky v celkovej výške 88,00 € za mesiac.

o Ubytovanie vo firemnom byte zo všetkým potrebnym k byvaniu.V dobrej kondicii,maximalne 4 osoby.(1 alebo 2 izby delene s druhou osobou a 1 izba pre jednu osobu) (Pri vycestovaní si treba zobrať so sebou posteľné obliečky,plachtu!)

o Každý týžden sa z výplaty sťahuje € 82,00 za ubytovanie ( najom, elektrina, voda, plyn ,tv kabel) Kaucia (€ 246,00) cena sa odpočíta z výplaty.

o Byty su umiestnene v dobre situovanom okoli,s ľahkym pristupom dopravy a obchodov,blizko nakupneho centra.

o V pripade zaujmu poslat podrobne vyplneny formular v anglictine alebo slovencine na adresu: hptholland@gmail.com

Po potvrdení pracovnej zmluvy, zaistíme Vám vhodné ubytovanie. Ubytovanie si musíte rezervovať uhradou poplatku vo výške 43,00 € jednorázovo.

Doprava firemným autom na miesto pracoviska zadarmo.

Byty su umiestnene v dobre situovanom okoli,s ľahkym pristupom dopravy a obchodov,blizko nákupneho centra .

ktorý Vám pošleme po prvom kontakte na našej emailovej adrese.

kazdy mesiac potrebujeme pracovnu silu!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

23.6.2017 (ostáva ešte 29 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

A, B

Zrakové vady,problémy s chrpticou, problémy s drogamy,problemy s alkoholom nie su akceptovane!
Pre páry bohužial nevieme prácu zabezpečiť.

Horticulture practice training
Ponukame pracu v sklennikoch (Horticulture Green Houses), co môžu byť paradajky ....

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HPT Holland
Wateringseweg 81
SW 2685 Poeldijk
Holandsko

Kontakt

Kontaktná osoba: de Groot Paul
E-mail: poslať životopis
ID: 1796939   Dátum zverejnenia: 23.5.2017