Práca na TPP v Spišskej Novej Vsi (pracovník call centra - obchodník), príležitosť aj pre živnostníkov (celé Slovensko)

PATHOX SERVICES s.r.o.

Duklianska 7742, 052 01 Spišská Nová Ves, Košický kraj, Slovensko, okres Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúce platové ohodnotenie (živnosť v priemere 1 500 €)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívne vyhľadávanie, oslovenie a komunikácia so zákazníkmi
s dôrazom na projekt www.zoznamy.sk (KLIKNI, NÁJDI a CHOĎ) s mobilnou aplikáciou a bezplatnou navigáciou (priamy predaj služieb)
• tvorba a správa zákazníckych databáz v internom informačnom systéme spoločnosti
• plnenie obchodných plánov
• práca prevažne po telefóne

Pre spolupracovníkov mimo kancelárie v Spišskej Novej Vsi ponúkame spoluprácu na živnosť - ako hlavnú činnosť, alebo ako doplnok k hlavnej činnosti.

• výnimočné produkty, mimoriadne zaujímavé pre zákazníkov
(cenou aj obsahom)
• motivujúce finančné ohodnotenie
• dlhodobá spolupráca
• práca v kancelárii v Spišskej Novej Vsi
• pre živnostníkov práca z domu
• benefity za dosiahnuté výsledky
• pre najlepších pobyty v USA (realizované prostredníctvom
našej pobočky v Severnej Karolíne)

V prípade záujmu nám, prosím, pošlite mailom vašu žiadosť s mailovým a telefonickým kontaktom, so životopisom a motivačným listom a pripojte váš súhlas so spracovaním osobných údajov na kontaktnú adresu /p. Denisa Tomčíková, 0948 877 444, [email protected]/. Po starostlivom posúdení oslovíme vybraných uchádzačov telefonicky, alebo mailom a pozveme vás na výberový pohovor.

Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní, ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• chuť pracovať a dosahovať stanovené ciele
• orientácia na výsledky
• komunikatívnosť
• príjemné a prirodzené vystupovanie
• cieľavedomosť
• iniciatívnosť
• samostatnosť
• flexibilita
• bezúhonnosť

Pathox Services s.r.o. pôsobí už viac ako 16 rokov v oblasti internetových služieb. Ponúkame „na mieru šité“ internetové riešenia, internetový marketing a tvorbu firemnej identity.

Aktuálne realizujeme cez naše ZOZNAMY.SK (www.zoznamy.sk), čo je jedinečný portál 21 profesných zoznamov, výnimočný projekt na trhu KLIKNI – NÁJDI – A CHOĎ ! Našimi exkluzívnymi partnermi sú Asociácia súkromných lekárov (pre ZoznamLekarov.sk) a Asociácia nemocníc Slovenska (preZoznamNemocnic.sk), ale aktívne spolupracujeme aj s ďalšími partnermi, ako sú napr. SITA, Google a iní.

Pathox .....stránky, ktoré vás ukážu.....
http://zoznamy.sk/, http://locator.sk/, http://pathox.com/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1679327  Dátum zverejnenia: 24.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúce platové ohodnotenie (živnosť v priemere 1 500 €)