Inštalatéri - kúrenári / Viedeň, Graz, Linz - Rakúsko

Partners Agency

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
02.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
2900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame práce pre inštalatérov - Graz , Linz, Wien
Pre rakúskeho zamestnávateľa hľadáme inštalatérov pre rozvody kúrenia a vody, mali by byť vyučení v odbore alebo aj nevyučení ale s dlhoročnou praxou,
Druh pracovného pomeru: trvalý pracovný pomer,
Pracovný čas: 8,5 – 10h denne,

Nemecký jazyk: mierne komunikatívne, je potrebné vedieť sa dobre dohovoriť pri práci, najlepšie každý jednotlivo,
Dokumenty: životopis v nemeckom jazyku, kópia dokladu o ukončenom vzdelaní, fotografia.

Mzda: 13,04 € /hodina ,
13. a 14. Plat zo zákona v Rakúsku, práca na rakúsku pracovnú zmluvu,
50% príplatok za nadčasy, 100% príplatok za prácu cez sviatky,
Diéty: 26,40,-€ / netto / za odpracovaný deň
Ubytovanie: zabezpečené, hradí zamestnávateľ

dlhodobá práca , pre rakúske spoločnosti v rôznych lokalitách - Wien, Graz , Linz, Salzburg

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.10.2016 (ostáva ešte 15 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Práca pre rakúske spoločnosti pôsobiace v oblasti stavebníctva,

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

inštalatér - voda, kúrenie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vyučený uchádzači - inštalácie vody a kúrenia, alebo aj nevyučený s niekoľkoročnou praxou !
- chuť do práce !!!

Kľúčom k nášmu úspechu - je to dôvera, zodpovednosť, etika a spoľahlivosť. Robíme, čo sme povedali, že urobíme, keď sme povedali, že niečo urobíme. Súčasne sme úprimní, nielen voči sebe samým, ale rovnako v tom, čo hovoríme.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Mariánske námesnie 15
01001 Žilina

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2727987   Dátum zverejnenia: 16.9.2016