Vodoinštalatéri a pomocníci / Viedeň

Partners Agency

Miesto práce
Viedeň, Rakúsko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame viaceré pracovné miesta pre šikovných inštalatérov - vodárov, kúrenárov, plynárov a taktiež pomocníkov na prácu do Rakúska, v ponuke máme lokality ako Viedeň, Linz, Salzburg.
Nástup ihneď! Prípadne dohodou!
Práca na rakúsku pracovnú zmluvu na dlhodobo, s možnosťou pracovať aj cez zimu,
13. a 14. plat zo zákona pridelený!
Práce na rozvodoch vody a kúrenia, podlahového kúrenia, vítaní sú uchádzači ktorí sú vyučení alebo aj s dlhoročnou praxou, aspoň jeden z dvojice by sa mal vedieť dohovoriť pri práci.
Druh pracovného pomeru: trvalý pracovný pomer,
Pracovný čas: 8,5h denne, možné aj nadčasy - ide o rozdhodnutie firmy - teda aj 240 hod. mesačne u niektorých.
Nemecký jazyk: aspoň lepšie základy, je potrebné vedieť sa dobre dohovoriť pri práci, najlepšie každý jednotlivo, alebo spájame uchádzačov do dvojíc,
Dokumenty: životopis v nemeckom jazyku, kópia dokladu o ukončenom vzdelaní, fotografia.

Mzda: 13,21 € /hodina ,
Práca na rakúsku pracovnú zmluvu,
13. a 14. Plat zo zákona v Rakúsku,
50% príplatok za nadčasy, 100% príplatok za prácu cez sviatky,
Diéty: 26,40,-€ / netto / za odpracovaný deň
Ubytovanie: zabezpečené, príspevok od zamestnávateľa 15,-€ / noc

dlhodobá práca , pre rakúske spoločnosti v rôznych lokalitách - Wien, Linz, Salzburg

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Práca pre rakúske spoločnosti pôsobiace v oblasti stavebníctva,

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

inštalatér - voda, kúrenie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vyučení uchádzači - inštalácie vody a kúrenia, alebo aj nevyučení s niekoľkoročnou praxou !
- chuť do práce !!!

Kľúčom k nášmu úspechu - je to dôvera, zodpovednosť, etika a spoľahlivosť. Robíme, čo sme povedali, že urobíme, keď sme povedali, že niečo urobíme. Súčasne sme úprimní, nielen voči sebe samým, ale rovnako v tom, čo hovoríme.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2727987  Dátum zverejnenia: 30.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2900