Ošetrovateľk, zdravotné sestry / Viedeň, Kitsee, Niederosterreich

Partners Agency

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
2400 - 2900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre ošetrovateľky, fyzioterapeutky, diplomované zdravotné sestry, zdravotné sestry , psychiatrické zdravotné sestry, anesteziologické zdravotné sestry, detské zdravotné sestry, pôrodné asistentky i lekárov !

Bez poplatkov ! - agentúre sa nič neplatí !

Práca na pracovnú zmluvu, na dobu neurčitú,
Zamestnávateľ poskytuje 13. aj 14. plat,
Mzda: 2250,-€ /zdravotná sestra, 1.850,-€ /ošetrovateľka,...
Detaily práce: opatrovanie seniorov v domovoch alebo zdravotné sestry do nemocníc, práca v nemocniciach,
Požiadavky: ukončené vzdelanie v odbore ošetrovateľka, alebo zdravotná sestra,....atď podľa profesie,
Nemecký jazyk: mierne komunikatívne,
Dokumenty: životopis v nemeckom jazyku, diplom alebo vysvedčenie o ukončenom vzdelaní, fotografia.

práca na pracovný pomer, pre rakúsku spoločnosť,
na dobu neurčitú,
zamestnávateľ poskytuje 13. a 14. ,
príplatky za nočnú prácu, za nadčas, vo sviatok - 50 a 100%

Pracovné pozície sú aktuálne v priebehu celého roka 2015 aj 2016.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Ponúkame prácu pre rôznych zamestnávateľov po celom Rakúsku,
prestížne a stále rastúce rakúske spoločnosti,
pôsobiace po celom území Rakúska, hľadajúce uchádzačov do zdravotníckych zariadení a domovoch sociálnych služieb.
Obsadzované pozcície - zdravotná sestra, dip. zdravotná sestra, ošetrovateľka alebo pomocná ošetrovateľka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra , ošetrovateľka, lekár....

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dobrá znalosť nemeckého jazyka, vedieť sa dohovoriť pri práci.
Citlivý a individuálny prístup ku klientovi, pri práci v domovoch dôchodcov alebo v zdravotníckych zariadeniach.

Kľúčom k nášmu úspechu - je to dôvera, zodpovednosť, etika a spoľahlivosť. Robíme, čo sme povedali, že urobíme, keď sme povedali, že niečo urobíme. Súčasne sme úprimní, nielen voči sebe samým, ale rovnako v tom, čo hovoríme.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Mariánske námesnie 15
01001 Žilina

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1941629   Dátum zverejnenia: 18.11.2016