Programátor C++, C#, .NET i absolventi

PARTNER 4 JOB s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Praha, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

hledá pro svého významného klienta – dynamicky se rozvíjející společnost v oblasti průmyslové automatizace, uchazeče na pozici:

PROGRAMÁTOR C++, C#, .NET V PROSTŘEDÍ MS VISUAL STUDIO

Náplň práce:
• Spolupráce na projektech v oblasti průmyslové automatizace
• Implementace vhodného řešení
• Komunikace se zákazníkem
• Cestování do zahraničí – implementace projektů u zákazníků

Požadavky:
• SŠ/VŠ vzdělání
• Znalost programovacího jazyka C#
• Znalost SQL a OPC výhodou
• Komunikativní znalost anglického jazyka
• Ochota cestovat
• Samostatnost, analytické schopnosti

Nabídka:
• Velmi dobré platové ohodnocení
• Projektové odměny
• Telefon, notebook
• 25 dní dovolené, stravenky, cestovní pojištění atd.
• Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
• Nástup možný ihned
• Místo výkonu práce: Ostrava nebo Ostrava
• Pozice vhodná i pro šikovné absolventy

Další zajímavé pracovní nabídky na: www.partner4job.cz

V případě jakýchkoli otázek kontaktuje paní Janu Lžičařovou na telefonu +420 602 403 276.

Nebudu-li Vás kontaktovat do 14-ti dní od obdržení Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost uchazečům, kteří lépe splňovali požadavky klienta. Děkuji za pochopení.

Poskytnutím svých osobních údajů v zaslaném životopise a případných dalších osobních materiálů do společnosti PARTNER 4 JOB s.r.o., dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2761090  Dátum zverejnenia: 11.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.