Obchodný zástupca / obchodný manažér

Parlan, s.r.o.

Miesto práce
Kopčianska 8 - 10, Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Získavanie nových pacientov a klientov pre zubnú kliniku Vienna Dental Clinic
Spolupodielanie sa na získavaní firemných klientov a pacientov so zameraním na ponúkanie protetických prác.
Prácou obchodného zástupcu na Našej zubnej klinike je jediné a to získavať nových pacientov (klientov) na protetiku. Odmeny sú vyplácané ihneď ako pacient zaplatí u Nás. Je možné sa dohodnúť raz mesačne.

- vysoké finančné ohodnotenie
- flexibilný pracovný čas
- výrazné zľavy u zubára pre Vás a Vašu blízku rodinu
- moderné technológie
- manažment, ktorý Vám zabezpečí všetko na prácu
- recepcia, ktorá rieši všetky financie prehľadne a jednoducho
- plný harmonogram pacientov s 8 hodinovou pracovnou dobou
- prednastavený čas na pacientov je 1 hodina štandardne.
a iné upresníme na osobnom pohovore

Pre Nášho klienta Vienna Dental Clinic, s.r.o. hľadáme obchodného zástupcu.
Podmienky na prijatie sú hlavne loajalita a ochota pracovať.
Snažíme sa vytvoriť tým ľudí, ktorý si budú rozumieť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Empatický a hlavne loajálny človek.
Rád sa učí nové veci, nové možnosti a nové technológie.
Chceme do tímu človeka, ktorému môžeme plne dôverovať a nemusíme sa starať do jeho práce. Každý z nás má vlastnosti v ktorých vyniká. Prácu obchodného zástupcu necháme na Vás a my zabezpečíme všetko ostatné.

novootvorena zubna klinika

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2171739  Dátum zverejnenia: 27.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou na osobnom pohovore