Bezpečnostný pracovník v hoteli

Park Inn by Radisson Danube Bratislava

Miesto práce
Rybné námestie 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4,60 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme bezpečnostných pracovníkov na objekt Hotela Park Inn by Radisson Danube Bratislava, ktorých náplňou práce bude ochrana majetku, obsluhovanie bezpečnostných zariadení, monitorovanie kamerového a bezpečnostného systému, vykonávanie pravidelných obchôdzok, spolupráca so zložkami policajného, hasičského a záchranného zboru.

nadštandardné platové ohodnotenie

V prípade záujmu o prácu nám pošlite životopis, vybraných uchádzačov pozveme na pracovný pohovor.
Upozornenie:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje svoj súhlas spoločnosti DefTrack s.r.o. a Omega Investments a.s. so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle zák.č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Záujemca musí byť držiteľom preukazu odbornej spôsobilosti podľa zákona 473/2005 Z.z. o súkromnej bezpečnosti, zbrojný preukaz výhodou, spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu, občianska a trestná bezúhonnosť, zdravotná spôsobilosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, príjemné a profesionálne vystupovanie, pozitívny prístup k práci, schopnosť komunikovať v angličtine, predchádzajúca prax v ozbrojených silách a polícii je vítaná, doterajšia prax v oblasti strážnej služby v hoteloch je výhodou.

Park Inn by Radisson® je farebná, dynamická hotelová značka, ktorá poskytuje bezproblémový hotelový zážitok. Priateľský. Pozitívny. Vibrujuci. Nekomplikovaný. Park Inn by Radisson je určený pre moderného cestovateľa. Značka dodáva farbu životu prostredníctvom flexibilných a funkčných priestorov, personálu a energie v každom zo svojich 2000+ hotelov po celom svete.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3163159  Dátum zverejnenia: 17.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,60 €