Chyžná

Park Inn by Radisson Danube Bratislava

Miesto práce
Rybné námestie 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.10.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Adding Color to Life / Pridávame farby do života

V hoteli Park Inn by Radisson Hotel, Bratislava rady zaradime našich hostí do centra podia a poskytneme im srdečne a uvítacie služby. Ak nám chcete pomôcť pri pridávaní farieb LifeSM ku životu našich hostí, hľadáme ľudí takych ako ste vy!!

V hoteli Park Inn by Radisson Danube Bratislava stojíme spolu ako jeden tím a vytvárame nezabudnuteľné chvíle pre našich hostí, pretože sme hotel, na ktorý sa môžete spoľahnúť!

Máš chuť stať sa tou najdôveryhodnejšou osobou v našom hoteli?

Naše chýžne nie sú len chrbticou nášho hotela, ale sú aj našimi hygienickými hrdinami. Sú poháňané vášňou, aby poskytovali súčasnú službu na najvyššej úrovni.

Kľúčové zodpovednosti:
• Poskytujte upravené, čisté priestory a vysokú kvalitu služieb
• Čistí izby denne podľa prevádzkových pravidiel a štandardov
• Vymenna špinave posteľne a kúpeľňove bielizne za čistou
• Vyprázdniť odpadkové koše
• Vyčistíť kúpeľňu
• Utrieť prach na všetkých povrchoch
• Doplňiť propagačné materiály a kancelárske potreby
• Doplniť chýbajúce izbove doplnky
• Vysávať
• Nahlásiť nezvyčajné okolností Floor Supervizoru
• Nahlásiť technicke nedostatky a žiadosti o opravy
• Pomáha hosťom a ostatným oddeleniam s odstránením podnosov a vozíkov z izby.
• Dokončiť úplné upratovanie každej miestnosti podľa požiadaviek Floor Supervizora
• Vyčistí verejné priestory priradené podľa Housekeeping managera
• Zameriava sa na potreby a požiadavky hostí zdvorilo a efektívne
• Zakazuje jednotlivcom prístup do izieb, pokiaľ nemôžu dokázať, že su hosťom hotela.
• Nalezy, ktoré zostali v izby po hostovom odchode, odovzda ihned Floor Supervizoru.

Požiadavky:
• Dodržiava najvyššie štandardy osobnej hygieny, oblečenia, vhodnej uniformy, vzhľadu a správania
• Akceptuje flexibilný harmonogram práce v prípade potreb a požiadaviek Floor Supervizora a Housekeeping managera
• Skúsenosti v porovnateľnej pozícii
• Zdravotný preukaz
• Schopnosť dobre pracovať pod tlakom v rýchlo sa rozvíjajúcom prostredí
• Schopnosť pracovať súdržne ako súčasť tímu / Tímový hráč
• Schopnosť sústrediť sa na potreby hostí, udržať mier a zdvorilosť po celú dobu
• Práca na nohách

• Vášniví kolegovia
• Podporujúci manažéri
• 40 hodínovy pracovny týžden, 8 hodín denne
• Bezplatné stravovanie v kantíne a bezplatné využívanie telocvičňe
• Dlhodobé pracovné vyhliadky a možnosti rozvoja v rámci hotela Carlson Rezidor Hotel Group
• Rodinné a priateľské personálne sadzby pre pobyty a reštaurácie v našich sesterských hoteloch po celom svete

Ak dokažete urobiť náš hotel leskly, hlaste sa teraz!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Park Inn by Radisson® je farebná, dynamická hotelová značka, ktorá poskytuje bezproblémový hotelový zážitok. Priateľský. Pozitívny. Vibrujuci. Nekomplikovaný. Park Inn by Radisson je určený pre moderného cestovateľa. Značka dodáva farbu životu prostredníctvom flexibilných a funkčných priestorov, personálu a energie v každom zo svojich 2000+ hotelov po celom svete.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3157929  Dátum zverejnenia: 11.8.2017