Pomocník /Umývač riadu (m/ž)

Park Inn by Radisson Danube Bratislava

Miesto práce
Rybne námestie 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.09.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NEPRACUJTE LEN V TÍME – PRACUJTE S PRIATEĽMI

Máte záujem začať efektne niečo nové v niečom novom? Buďte jedným z prvých v našom novom tíme, ktorý sa práve utvára v novom zrekonštruovanom Park Inn by Radisson Hotel v centre Bratislavy. Trendových 241 izieb, Talianska reštaurácia a konferenčné priestory s plochou 695 m². Znie to ako Vaše nové pracovisko? Tak potom sa k nám pripojte počas NÁBOROVÝCH DNÍ od 2. do 4. augusta 2017. Stretnite sa s Vašou novou generálnou riaditeľkou, Vašim priamym nadriadeným ale aj s potenciálnymi novými kolegami počas

PRIAMYCH NÁBOROVÝCH DNÍ PRE TÍM KUCHYNE PRE NOVO OTVÁRAJÚCI SA HOTEL PARK INN by RADISSON:

Prichádzate so skúsenosťami alebo máte aspoň vôľu uspieť? Je Vaším poslaním naše poslanie: Vytváranie nezabudnuteľných zážitkov pre našich hostí? Veríte v silu myšlienky “SPRAVÍM TO”? Hľadáte pracovné a kariérne príležitosti v medzinárodnej spoločnosti, ktorá ponúka výborné školiace a tréningové programy na podporu vášho osobného rozvoja v Bratislave alebo inde vo svete? Potom sa s nami stretnite. Je to tak jednoduché, ako sme my sami: jednoducho príďte a prinesiete svoj životopis s Vami. Budeme mať krátky rozhovor, v ktorom sa lepšie spoznáme, zistíme základné predpoklady (ako Vaša možnosť nástupu ako aj možnosť zúčastniť sa na našich prvých školeniach, na plný alebo čiastočný úväzok, očakávania platu atď.). Budeme odpovedať na všetky Vaše otázky a to najlepšie je: Dáme Vám vedieť priamo na mieste, či Vám prácu ponúkneme. Znie to ako dobrá dohoda? Pošlite nám krátky e-mail na [email protected]. Vo Vašom e-maily nás informujte, o akú pozíciu máte záujem a ktorý deň a čas Vám vyhovuje. Budeme k dispozícii od 8.00 do 20.00, počas dní náboru.

Nakoľko je nové pracovisko hotela Park Inn by Radisson ešte stále vo fáze rekonštrukcie, stretneme sa v našom sesterskom hoteli Radisson Blu Carlton.

DÁTUM A ČAS: 02.08. -04.08.2017 každý deň od 08:00 do 20:00
MIESTO: Radisson Blu Carlton hotel, Hviezdoslavovo námestie 3, Bratislava

Už sa tešíme, že si budeme môcť priradiť Vašu tvár k Vášmu menu! Váš nový tím Park Inn by Radisson!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Park Inn by Radisson® je farebná, dynamická hotelová značka, ktorá poskytuje bezproblémový hotelový zážitok. Priateľský. Pozitívny. Vibrujuci. Nekomplikovaný. Park Inn by Radisson je určený pre moderného cestovateľa. Značka dodáva farbu životu prostredníctvom flexibilných a funkčných priestorov, personálu a energie v každom zo svojich 2000+ hotelov po celom svete.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3136816  Dátum zverejnenia: 19.7.2017