Správca internetového obchodu Poľsko

PARFUMY a KOZMETIKA, s.r.o.

Miesto práce
Dlhá ulica, Nitriansky kraj, okres Nitra
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa práca v online biznise? Chceš byť súčasťou mladého dynamického kolektívu? Máš výborné komunikačné schopnosti a rád by si stal našou súčasťou? Ovládaš poľský jazyk slovom aj písmom?Daj nám o sebe vedieť a pracuj pre narýchlejšie sa rozvíjajúceho predajcu v rámci online predaja hodiniek a šperkov.

-práca s interným produktovým systémom
-telefonická a emailová komunikácia so zákazníkmi
-objednávanie tovaru a komunikácia s dodavateľmi
-riešenie problémových situácii a reklamácii
-listovanie nových produktov, napĺňanie katalógu
-správa socalnych sietí
-predaj produktov

Perspektívne zamestnanie s možnosťou rastu
Mladý dynamický kolektív
Sebarealizáciu a pustenie svojich nápadov do reálneho života
Dobré platové hodnotenie.
Pracovnú pozíciu v Nitre - office

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Poľský jazyk - Expert (C2)

Patríme medzi TOP 5 kľúčových firiem v online segmente predaja parfémov a kozmetiky, hodinkiek a šperkov . 10 rokov sa špecializujeme na maloobchod a veľkoobchod, a vývoj vlastných e-commerce systémov. Vďaka nášmu odbornému 15 člennému tímu sa radíme sa medzi lídrov v oblasti online kozmetiky na Slovensku aj v Čechách. Medzi našich B2B klientov patria nielen významné firmy na svetovom trhu, ale hlavne koneční spotrebitelia v priestore EU, keďže expandujeme i do zahraničia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2779202  Dátum zverejnenia: 24.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700