Obchod, Predaj, Marketing, Účtovníctvo

PARFUMI A KOZMETIKA, s.r.o.

Miesto práce
Nitra, okres Nitra
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
31.03.2014
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 1500 EUR/mesiac, v zavislosti od pozicie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Obchodný riaditeľ
-riadenie všetkých obchodných aktivít a vedenie tímu obchodníkov v najväčšom internetovom obchode s kozmetikou na slovenskom trhu
-dosahovanie obchodných cieľov (obrat, marža, obrátkovosť skladových zásob)
-vyjednávanie generálnych obchodných zmlúv a podmienok s dodávateľmi
zostavovanie ročných plánov obratu a hrubého zisku a priebežné revidovanie plánov na základe vývoja trhu a predajov
plánovanie predajov pre existujúce produktové portfólio ako aj očakávané predaje nových produktových kategórií
zostavovovanie marketingového plánu
vyhľadávanie nových potencionálnych dodávateľov a nových produktových kategórií
plánovanie a riadenie výšky a obrátkovosti skladových zásob
definovanie cenovej stratégie (riadenie koncových cien, sledovanie nákladov, konkurencie, dodávok a dopytu)
kaučing nákupno – obchodného tímu
definovanie a tvorba obchodných pravidiel, smerníc a procedúr
reportovanie obchodných výsledkov generálnemu riaditeľovi
PREDAJCA v ESHOPE
* každodenná komunikácia so zákazníkmi
* technické poradenstvo zákazníkom
* príjem a riešenie reklamácií
* navrhovanie alternatívnych produktov, odporúčanie kúpy

*prácu v priateľskom kolektíve
*zázemie silnej firmy – jednotky na trhu internetového obchodovania v SR s kozmetikou
*možnosť získania cenných skúseností a praxe
*možnosť profesného rastu a vzdelávania
*možnosť uplatniť svoje skúsenosti, nápady a znalosti
*dobré pracovné ohodnotenie závislé od Vášho výkonu
*ostatné zamestnanecké výhody

Posielajte zivotopisy na adresu [email protected] a kopiu na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

online obchod, eshop, ecommerce

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Podvojné účtovníctvo - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Strojopis - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výborné analytické myšlení - technické
Odborná znalost Informačních TechnologiíVýborná znalost problematiky HW, SW
Výborná znalost kancelářských, grafických, webových programů, operačních systémů Windows a Windows Server
Skvelá orientacia na internete

Spoločnosť Parfumi a Kozmetika, s.r.o. sa zaoberá internetovým predajom. PARFEMS je slovenské zastúpenie najväčšieho anglického internetového obchodu s kozmetikou. Sme firmou s 20 zamestnancami v SR a ČR, jasnou víziou a silným zázemím. Na Slovensku pôsobíme od roku 2006. Zákazníkom ponúkame nízke ceny, desaťtisícky položiek k dodaniu do druhého dňa, špičkový e-shop a priamy prístup našich ľudí. Veľký záujem zákazníkov a nárast obratu nás presvedčil, že na Slovensku máme popredné miesto. Usilujeme sa stať dlhodobou jednotkou na slovenskom trhu, rovnako ako neskôr aj v Českej republike. Ponúkame Vám prácu v príjemnom a priateľskom kolektíve, ovládajúcom oblasť IT a v neposlednom rade zázemie silnej a stabilnej spoločnosti. Vieme oceniť osobný prístup k práci, nasadenie, skúsenosti a schopnosti. Ako člen nášho týmu budete mať možnosť realizovať svoje nápady a posúvať seba ako aj spoločnosť dopredu.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1669036  Dátum zverejnenia: 21.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 1500 EUR/mesiac, v zavislosti od pozicie