Sales&marketing reprezentant

Pardon, s.r.o.

Miesto práce
Miesto výkonu práce je BB, Banskobystrický kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou fix+provizia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašimi hlavnými úlohami budú:
- Komunikåcia s klientmi (existujůcimi aj novými)
- Zodpovednosť za obchodné výsledky
- Rozvoj obchodných príležitostí vo vybranom regióne BB
- Aktívna akvizičná činnosť a prezentácia portfólia produktov spoločnosti
- Príprava cenových ponúk a obchodných zmlúv
- Sledovanie trhu a konkurencie

- Príležitosť odborného a profesijného rastu
- Poskytnutie úplnej podpory a prostriedkov k dosiahnutiu pracovných cieľov
- Fixná mzda+provizia
- Zázemie slovenskej spoločnosti s viac ako 20 ročným pôsobením na trhu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Skúsený obchodnik /oblasť mėdiī výhodou/
- Aktívny obchodník zameraný na výsledky
- Osobnosť s veľmi dobrými organizačnými schopnosťami a reprezenatívnym vystupovaním

Neriadime váš obchod. My sa staráme o to, aby sa vedelo o vašom obchode a vy tak mali čas na jeho riadenie.
Pardon má viac ako 27 ročné skúsenosti v oblasti reklamy. Špecializuje sa na lokálny marketing, vyzná sa vo svete online aj offline reklamy. Zabezpečuje grafickú prípravu, tlač a distribúciu iných reklamných materiálov
Spoločnosť je členom skupiny Pardon, ktorá vydáva inzertný týždenník Pardon pre mestá Trenčín, Nitra, Trnava, Topoľčany a zároveň pôsobí v oblasti polygrafie - Tlačiarne Pardon. S radosťou vám vytlačíme všetko od drobných vizitiek, cez letáky, plagáty, brožúry, zakladače, kalendáre a knihy až po veľkoplošnú exteriérovú tlač.
Informácie o spoločnosti nájdete na: www.ipardon.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2142489  Dátum zverejnenia: 14.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou fix+provizia