Šéfkuchár

PARCUS, a.s.

Miesto práce
Rohovce
Termín nástupu
01.04.2024
1 800 - 2 300 EUR/mesiacMzda sa odvíja od pracovných skúseností a zručnosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Od šéfkuchára vyžadujeme:

- tvorbu mesačného menu, sezónneho menu

- tvorbu receptúr a kalkulácií
- prípravu a výdaj jedál
- zodpovednosť za skladové zásoby a ich efektívne využívanie
- zefektívnenie procesov v rámci kuchyne a zaistenie jej plynulého chodu
- znalosť a aplikáciu hygienických a ostatných zákonom stanovených štandardov
- zefektívnenie systému dodávateľov
- Dodržiavanie správnych technologických a kvalitatívnych postupov podľa európskych štandardov a dodržiavanie predpisov HACCP.
- Organizovanie práce podriadených kuchárov a pomocných síl v kuchyni aj pri príprave väčšieho množstva jedál.

- Vykonávanie ostatných prác podľa pokynov nadriadených

​Možnosť sebarealizácie.
​Práca v priateľskom kolektíve.
​Seriózny prístup.

- motivujúci odmeňovací systém, odmeny

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu: [email protected]

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať budeme len vhodných kandidátov.

Poslaním životopisu dáva uchádzač spoločnosti Parcus, a.s. svoj súhlas so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Cygnus - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Šéfkuchár

Počet rokov praxe

3

​Hľadáme kolegu, ktorý dobre zvláda časový a všeobecný stres, má dobrú schopnosť vedenia tímu. Musí byť kretativity, flexibilný, schopný improvizácie. Má iniciatívu zvyšovať svoju kvalifikáciu, sleduje nové gastronomické trendy a adaptuje ich do svojej práce.

Hľadáme šéfkuchára do Gastro prevádzky, ktorá prioritne varí pre zariadenie pre seniorov a špecializované zariadenia a zároveň ponúka na odber obedové menu pre firmy a jednotlivcov.
Ponúkame jedinečnú príležitosť sebarealizácie podľa predstáv a kreativity šéfkuchára, od najzakladanejších procesov až po koncept samotných jedál.
ID: 4787921  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac