Kozmetička/príp. aj manikérka/pedikérka - Bratislava

Paramour s.r.o.

Miesto práce
Kozmetika Milenka - Tomášikova 33, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie kozmetických služieb našim klientom, vrátane používania kozmetickej techniky a prístrojov (prácu s prístrojmi Vás zaučíme)
- manikúra, pedikúra a masérske služby (nie erotické masáže) sú veľmi veľkou výhodou
- predaj kozmetického tovaru a práca s pokladňou

- k dispozícii služobný iPad, WiFi a 3G internet
- 1h prestávka na obed v ľubovoľnom čase
- v salóne máme klimatizáciu

Jedná sa o kumulovanú funkciu.

- plat zložený z fixnej zložky, podielu na tržbe a bonusu

Práca v prestížnom zabehnutom salóne známom aj mimo Bratislavy. Naša klientela sa rozrastá a my nestíhame uspokojovať dopyt.

Zašlite nám Váš životopis na adresu [email protected]. Budeme odpovedať na všetky emaily a aj v prípade, že by Vaša žiadosť nevyhovovala našej ponuke, dáme Vám vedieť.

Najzaujímavejších uchádzačov pozveme na osobný pohovor do nášho salónu, kde sa už budeme baviť o konkrétnej pracovnej náplni a platových podmienkach.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

kozmetika

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Vyžadujeme odbornú znalosť a certifikáciu. Príjemné reprezentatívne vystupovanie, pro-klientský prístup.

Taktiež požadujeme profesionálny a zodpovedný prístup, nakoľko budete mať zodpovednosť za denný chod salónu, t.j. otvorenie salónu, spustenie pokladne, prevádzka, uzávierka pokladne a zatvorenie salónu.

O klientelu, materiál a pracovné podmienky sa už postaráme my. S pokladňou a vybavením salónu Vás naučíme pracovať.

Zaoberame sa prevadzkou beauty salonov. Ponukame kozmeticke, manikerske, pedikerske a masazne sluzby. Nase portfolio neustale rozsirujeme, takze sa nas nehanbite spytat na novinky a akcie.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2197255  Dátum zverejnenia: 6.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou