Logo PARADIGMA, s.r.o.

Staň sa maestrom/managerom nášho komunikačného orchestra v call centre.

PARADIGMA, s.r.o.

Miesto práce
Veľká Okružná, Žilina
Termín nástupu
ASAP
2 400 EUR/mesiacZákladná hrubá mzda je 1800 Eur a k tomu sa viažu pravidelné MESAČNÉ a ROČNÉ odmeny. Ak nás presvedčíš, že si tá najlepšia investícia, vieme sa dohodnúť aj inak.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš orchestrový tím pozostáva zo 7 skvelých tímlídrov, ktorí riadia ďalšie desiatky hlasov. Preto hľadáme hlavného maestra - managera, ktorý z toho celého vytvorí tú správnu symfóniu.

Aby náš orchester ako celok znel kompaktne, bude potrebné udávať rytmus a tempo. Preto sa priprav na to, že:

* budeš zabezpečovať komplexné riadenie call centra,
* zameriaš sa na projektové riadenie a na manažment tímu,
* budeš viesť, motivovať a hodnotiť tím supervízorov,
* budeš sa podieľať na implementácii nových projektov,
* budeš stabilizovať už bežiace projekty, prípadne z nich "vytrieskaš" maximál,
* budeš komunikovať a stretávať sa s obchodnými partnermi,
* budeš v obraze pri najnovších trendoch a budeš ich vedieť implementovať,
* budeš mať možnosť spoluvytvárať ďalšie smerovanie a rast spoločnosti.

Máš skúseností s projektovým riadením a s manažmentom ľudí? Tak to je skvelé, lebo presne Teba hľadáme.

A čo teda za svoju prácu (okrem lukratívnej mzdy) dostaneš?

* staneš sa členom TOP manažmentu a budeš sa spolupodieľať na tvorbe stratégie spoločnosti,
* budeš mať možnosť riadiť si svoj čas dostaneš možnosť pracovať z domu,
* dostaneš voľnú ruku v rozhodovaní,
* dostaneš možnosť zažiť si (a spoluorganizovať) rôzne teambuildingy, napr. aj v Barcelone, Ríme alebo Krakove,
* budeš sa môcť podpísať pod spoločné úspechy a tešiť sa z nich,
* dostaneš možnosť vzdelávať sa a kariérne rásť,

Pridaj sa k nám, pretože v našej firme tvoj hlas nezanikne.

Kontaktovať nás môžeš aj telefonicky, ak si nie si istý, či je to práca pre Teba. Alebo nám napíš e-mail a my sa ti ozveme. Radi ti zodpovieme otázky a dohodneme sa na termíne pohovoru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

Poďme si to celé zhrnúť, či si práve ten dirigent, ktorého náš orchester potrebuje:

* máš projektové zmýšľanie a dokáže riadiť projekty,
* vieš si ustrážiť termíny a pracovať s deadlinami,
* vieš správne argumentovať a pomenovať si veci,
* vieš sa na veci pozerať "z hora" a zároveň vidieť detailne,
* vieš, že "ťah na bránku" je jedna z najdôležitejších vlastností, ktorú musíš mať,
* vieš pracovať s tímom ako s celkom ale aj samostatne s ľudskou dušou.

Sme profesionálne a dynamické multikanálové kontaktné centrum zamerané na služby komerčného call centra. Pôsobíme v mnohých oblastiach, ako je energetika, automotive, beauty, poisťovníctvo, gastro, bankovníctvo, obchod, nehnuteľnosti a iné.

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a špičkovej technológii dnes patríme medzi lídrov v oblasti kontaktných centier v Slovenskej a Českej republike. Naše služby poskytujeme výhradne pre existujúcu klientelu našich partnerov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Chlpíková
Tel.: +421903416520
E-mail: poslať životopis
ID: 4835391  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac