Umíš mluvit? Hledáme Specialistu kontaktního centra - pasivní hovory (české projekty)

PARADIGMA, s.r.o.

Místo práce
Veľká Okružná 26/A, Okres Žilina
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na starost budete mít:
• Řešení požadavků zákazníků – příchozí hovory
• Pasivní/aktivní telefonickou komunikaci s existujícími klienty – komunikace ohledně vozidel

Zaměstnanecké výhody, benefity

Rádi nabídneme:
• Osobní a kariérní růst každého zaměstnance (nabízíme možnost naučit se efektivně komunikovat, argumentovat – využití v každodenním životě)
• Motivující finanční ohodnocení odpovídající dosaženým výsledkům
• Soulad pracovního a osobního života:
- flexibilní pracovní doba
- možnost práce z domova (Home office)
- možnost pracovat na trvalý pracovní poměr, nebo i na dohodu
• Příjemné a útulné pracovní prostředí (atraktivní nové prostory, rodinná atmosféra, veselý kolektiv, zábavné teambuildingy, společné snídaně, ovocný den každou středu, motivační soutěže – ocenění nejlepších zaměstnanců ...)
• Používání nejmodernějších technologií
• Uplatnění vlastních nápadů a kreativity

Informace o náboru

V současné době expandujeme a rozšiřujeme náš tým o schopné lidi, kteří by komunikovali přímo se zákazníky ohledně jejich vozidel.

Vystupování a přístup k práci jsou pro nás důležitější než předchozí zkušenosti.
Pozice je vhodná pro absolventy, kandidáty bez zkušeností, ale i pro zkušené uchazeče.
Do práce Vás budeme postupně zaškolovat od prvního dne. Co neumíte, to Vás naučíme.

Pokud Vy máte chuť pracovat, my se Vám budeme naplno věnovat!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho hledáme:
• Přirozeně komunikativního člověka,
• s otevřeným přístupem,
• všeobecným přehledem,
• který je flexibilní,
• má znalost PC na uživatelské úrovni – Word, Excel, Internet (email, www),
• ovládá český jazyk jako svůj vlastní,
• Anglický jazyk aspoň z polovice tak,
• a je ochotný držet 24 hod pohotovost na telefonu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Profesionální, dynamicky a pro-klientsky orientované, efektívně fungující multimediální kontaktní centrum, zabezpečující pro své obchodní partnery komplexní služby formou outsourcingu.

Sme tým ambiciózních lidí, kteří mají dlouholeté zkušenosti s řízením, provozem a prací v komerčním kontaktním centru.

Už dávno jsme se rozhodli nebýt průměrným call centrem.
Naším specifikem je, že vždy pracujeme s existujícím seznamem klientů.
V současné době expandujeme a rozšiřujeme náš tým o schopné lidi, kteří se rozhodli nebýt průměrný!

Chcete-li vědět, kdo jsme a jak to u nás vypadá, klikněte na: https://www.facebook.com/paradigmacc
www.paradigmacc.sk

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2996690  Dátum zverejnenia: 15.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou