Telefonický konzultant pre podporu predaja

PARADIGMA, s.r.o.

Miesto práce
okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
27.06.2016
Mzdové podmienky (brutto)
bude upresnené na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegov, ktorí sa chcú rozvíjať.
Naučíme Ťa komunikovať cielene a efektívne.
Budeš vedieť improvizovať a argumentovať
To všetko sú benefity, ktoré dostaneš od nás ZADARMO a využiješ VŽDY A VŠADE!

Rozširujeme náš tím. Vašou úlohou bude:
- telefonická komunikácia - poradenstvo a podpora pre existujúcich zákazníkov
- zodpovednosť za poskytované informácie

Dostaneš možnosť pracovať v priateľskom a veselom kolektíve s najmodernejšími technológiami
Radi Ťa zapojíme do spoločných tímových aktivít, súťaží, pravidelných školení,...
Ponúkame zaujímavé a motivačné finančné ohodnotenie
Výhodou pre Vás je flexibilný pracovný čas - možnosť pracovať na 6 alebo 8 hodín (PO - PI)
Ak chceš vedieť, kto sme a ako to u nás vyzerá, klikni na: https://www.facebook.com/paradigmacc

V prípapde záujmu zašlite Váš životopis na e-mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- zodpovedný prístup k práci
- prozákaznícka orientácia
- obchodný duch, ťah na bránku
- veľmi dobré vyjadrovacie a prezentačné schopnosti
- orientácia na cieľ
- pozitívny prístup
- tímový duch

Sme profesionálne a dynamické multikanálové kontaktné centrum zamerané na služby komerčného call centra. Pôsobíme v mnohých oblastiach, ako je energetika, automotive, beauty, poisťovníctvo, gastro, bankovníctvo, obchod, nehnuteľnosti a iné.

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a špičkovej technológii dnes patríme medzi lídrov v oblasti kontaktných centier v Slovenskej a Českej republike. Naše služby poskytujeme výhradne pre existujúcu klientelu našich partnerov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2611959  Dátum zverejnenia: 17.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: bude upresnené na pohovore