Teamlíder kontaktného centra

PARADIGMA, s.r.o.

Miesto práce
Veľká Okružná 26/A, okres Žilina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie a supervízia operátorov zvereného projektu
- Hodnotenie práce operátorov, coachingy
- Koordinovanie tímovej práce
- Zvyšovanie odbornej kompetencie, poskytovanie informácii
- Príprava tréningov a školení operátorov s cieľom zvyšovať úroveň komunikačných zručností
- Komunikuje so zákazníkmi podľa štandardov komunikácie Paradigma, s.r.o.
- Odhaľovanie rizika v obtiažnych situáciách
- Pomoc operátorom v neštandardných či komplikovaných situáciách (zabezpečovanie zvládnutia problémovej situácie)
- Zaznamenávanie výsledkov (denných, týždenných, mesačných) na oddelení
- Spracovanie reportov od podriadených
- Kontrola plánovania zmien operátorom
- Zabezpečenie spätnej väzby podriadeným

• Osobný a kariérny rast každého zamestnanca
• Motivujúce finančné ohodnotenie odpovedajúce dosiahnutým výsledkom
• Súlad pracovného a osobného života:
• flexibilná pracovní doba
• možnosť práce z domu (Home office)
• možnosť pracovať na trvalý pracovný pomer
• príjemné a útulné pracovné prostredie (atraktívne nové priestory, rodinná atmosféra, veselý kolektív, zábavné teambuildingy, spoločné raňajky, ovocný deň každú stredu, motivačné súťaže – ocenenie najlepších zamestnancov ...)
• používanie najmodernejších technológií
• uplatnenie vlastných nápadov a kreativity

Ak Vás zaujíma kto sme a ako to u nás vyzerá, kliknite na: https://www.facebook.com/paradigmacc

V prípade záujmu zašlite Váš životopis a motivačný list na e-mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Schopnosť prevziať zodpovednosť za zverený projekt a tím
• Obchodné zručnosti
• Schopnosť motivovať a viesť tím
• Organizačné schopnosti
• Time-manažment
• Schopnosť rýchlo sa adaptovať na zmeny
• Orientácia na cieľ a výsledok

Sme profesionálne a dynamické multikanálové kontaktné centrum zamerané na služby komerčného call centra. Pôsobíme v mnohých oblastiach, ako je energetika, automotive, beauty, poisťovníctvo, gastro, bankovníctvo, obchod, nehnuteľnosti a iné.

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a špičkovej technológii dnes patríme medzi lídrov v oblasti kontaktných centier v Slovenskej a Českej republike. Naše služby poskytujeme výhradne pre existujúcu klientelu našich partnerov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2441476  Dátum zverejnenia: 9.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou