Finančný asistent v produkčnej mediálnej spoločnosti

Paprika Studios s.r.o.

Miesto práce
Rajská, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
dohodu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správa došlých a vystavených faktúr
Príprava pravidelných mesačných a týždenných reportov v anglickom jazyku pre centrálu v Budapešti - náklady, výnosy, cash flow
Sledovanie výrobných rozpočtov v spolupráci s produkčnými manažérmi a príprava prehľadov čerpania rozpočtov
Realizácia platieb a sledovanie cash flow
Aktívny podiel na príprave finančných výkazov pre centrálu
Udržovanie denného kontaktu s účtovníckou spoločnosťou
Príprava ad-hoc reportov pre účely lokálneho aj centrálneho manažmentu
Podpora činnosti produkcií a manažmentu

- Flexibilná pracovná doba
- Dynamické medzinárodné pracovné prostredie
- Možnosť získať skúsenosti v TV produkcii (vrátane možnosti profesného rastu)

Informácie o výberovom konaní

Prosím pošlite nám Váš životopis v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické smery

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- Komunikačné a organizačné zručnosti
- Schopnosť pracovať samostatne bez supervízie
- Dobrý time manažment

Naša spoločnosť je jedna z najväčších nezávislých televíznych produkcií v CEE regióne, produkujúca TV relácie v desiatich krajinách.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2904138  Dátum zverejnenia: 12.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodu