Можливість для людей з України

Vedúca pozícia v oblasti manažmentu a rozvoja - Riaditeľ spoločnosti

Papilon Invest, s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 4 000 EUR/mesiacmotivujúca provízna zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu Riaditeľ spoločnosti:

  • Zodpovednosť za plynulý chod prevádzok a výrobu cukrárenských výrobkov v koordinácii s výrobným riaditeľom a za ekonomické výsledky spoločnosti v koordinácii s obchodným riaditeľom.
  • Riadenie a rozvoj spoločnosti, ktorá sa zaoberá prevádzkovaním cukrárni/kaviarni a výrobou cukrárenských výrobkov.
  • Hľadanie ciest, ako posunúť stav spoločnosti výrazne dopredu.
  • Uplatňovanie manažérskych skúseností pri podpore zamestnancov.
  • Riadenie marketingových aktivít.

Typický deň na pozícii Riaditeľ spoločnosti:

  • Ráno sa stretneš so svojimi manažérmi a preberiete aktuálne záležitosti. Potom sa stretneš s tímom výrobného riaditeľa a preberiete plán výroby na nasledujúce dni. Poobede sa venuješ plánovaniu marketingových aktivít a vyhodnocovaniu predchádzajúcich kampaní. V záverečnej časti dňa sa stretneš s obchodným riaditeľom a preberiete aktuálny stav predaja a plán na budúcnosť.

Pracovná doba:

  • Flexibilná pracovná doba, v závislosti od aktuálnej pracovnej náplne.
  • Pracovný čas môže byť čiastočný alebo plný úväzok, v závislosti od dohody s riaditeľom spoločnosti.

  • Máš príležitosť aktívne sa podieľať na raste a rozvoji spoločnosti.
  • Získaš zaujímavý fixný plat s výraznými bonusmi za dosiahnutie cieľov.
  • Okrem toho ťa čakajú flexibilné pracovné hodiny, takže si budeš môcť prispôsobiť svoj pracovný čas svojim potrebám.
  • Môžeš sa tešiť na moderné pracovné prostredie s najnovšími technológiami a vybavením, ktoré ti umožní efektívne pracovať.
  • Zabezpečíme ti možnosti odborného a osobnostného rozvoja, aby si sa v našej spoločnosti mohol/a ďalej rozvíjať.
  • Okrem toho ti ponúkame príjemný a priateľský kolektív, ktorý ti pomôže rýchlo sa zapojiť do pracovného procesu a cítiť sa u nás dobre.

Je možnosť si vybrať miesto kancelárie. Bratislava alebo Komárno.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodný manažér, obchodný riaditeľ

Počet rokov praxe

10

  • Vzdelanie: Vysokoškolské s výhodou v oblasti manažmentu a ekonomiky.
  • Hard skills: Skúsenosti s vedením tímu, plánovaním a vývojom stratégií, analýza dát a finančných ukazovateľov.
  • Soft skills: Silné komunikačné zručnosti, organizačné schopnosti, orientácia na ľudí a výborné riadiace schopnosti.
  • Osobnostné predpoklady: Strategické myslenie, schopnosť rýchlo sa prispôsobiť meniacim sa podmienkam, pozitívny prístup k prekážkam, vysoká energia a chuť dosiahnuť výsledky.

Máš vysokoškolské vzdelanie v oblasti manažmentu a ekonomiky a skúsenosti s vedením tímov? Analyzovať súčasný stav spoločnosti a viesť ju k výrazným pozitívnym zmenám nie je pre Teba problém? Si orientovaný na ľudí, máš vynikajúce komunikačné zručnosti a vieme si určiť priority? Ak áno, hľadáme práve Teba!

Spolocnost podnika v oblasti gastro sluzieb. Prevadzkuje bary, kaviarne, zmrzlinarne a restauraciu. Spolocnost ma celkom 6 prevadzok po celom Slovensku avsak hlavne na zapadnom a vychodnom Slovensku.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Evelyn Adamčíková
E-mail: poslať životopis
ID: 4801618  Dátum zverejnenia: 7.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac