Obchodný zástupca - Zvolen, Lučenec, Rimavská Sobota

PAPERA s.r.o.

Miesto práce
okres Lučenec, okres Rimavská Sobota, okres Zvolen
Termín nástupu
01.07.2017
Mzdové podmienky (brutto)
860 - 1400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem pracovať pre poprednú obchodnú spoločnosť pôsobiacu v segmente kancelárskych a hygienických potrieb, obalového materiálu a občerstvenia?

Ste z požadovaných regiónov?
Chcete samostatne rozvíjať zverený región?
Máte skvelé prezentačné schopnosti?
Ste držiteľom vodičského preukazu sk. B a ovládate prácu na PC?

Úspešnému kandidátovi/úspešnej kandidátke ponúkame trvalý pracovný pomer, nástupnú mzdu 860 € (v závislosti na výkone), home-office a zázemie úspešnej firmy.

Podmienkou na zaradenie do výberového konania je e-mailová odpoveď na nasledovné 3 otázky:

Aké vlastnosti má úspešný obchodný zástupca?
Čo nám práve Vy môžete ponúknuť?
Ako si predstavujete prvý deň v spoločnosti PAPERA?

Zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis s uvedením referencií z Vašich predošlých zamestnaní e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

Sme dodávateľom kancelárskych potrieb, kancelárskej techniky a nábytku koncovým zákazníkom, so sídlom v Banskej Bystrici, Čerešňová 17 a hľadáme na rozšírenie nášho tímu spolupracovníkov, ktorí nám pomôžu udržať a ďalej rozvíjať pozíciu na trhu.

Viac sa o nás dozviete tu:
www.papera.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3076028  Dátum zverejnenia: 24.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 860 - 1400 EUR/mesiac