Manažér stravovacích prevádzok, prevádzkar

PAPA´S, s.r.o.

Miesto práce
Ružomberok
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- denná kontrola stavu prevádzok, zhodnotenie nedostatkov a navrhovanie vylepšení
- priama účasť na poskytovaní gastronomických služieb
- riadenie, motivovanie, kontrola a organizácia práce zamestnancov, zostavovanie pracovného harmonogramu
- zaškoľovanie novoprijatých zamestnancov
- spolupodieľanie sa na vytváraní kalkulácií
- práca so skladovým a pokladničným systémom
- ovládanie jednotlivých pozícií prevádzky a ochota pracovať na týchto pozíciách
- znalosť a kontrola dodržiavania hygienických predpisov a štandardov
- komunikácia so zákazníkom, riešenie neštandardných situácií, sťažností a reklamácií
- komunikácia s dodávateľmi
- objednávanie, preberanie a kontrola tovaru, fyzická kontrola skladových zásob
- zodpovednosť za spracovanie uzávierok
- spolupráca na marketingových aktivitách spoločnosti
- udržiavanie a zvyšovanie kvality služieb v súlade so štandardami spoločnosti

- práca v stabilnom, mladom kolektíve
- pravidelné bonusy pri dosiahnutí stanovených cieľov
- priestor pre profesijný rast

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu požadujeme zaslať štruktúrovaný životopis s fotografiou na adresu: truckova@stepa.sk
Vyhradzujeme si právo kontaktovať len záujemcov, ktorí spĺňajú stanovené predpoklady.
Vopred ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax na vedúcej pozícii min. 2 roky
- skúsenosti s riadením pracovného tímu
- príjemné vystupovanie, komunikatívnosť
- zodpovednosť
- samostatnosť, aktívny prístup k práci
- flexibilita, vysoké pracovné nasadenie
- chuť vzdelávať sa

Spoločnosť PAPA´S, s.r.o., pôsobí na na slovenskom trhu v oblasti gastronómie od roku 2009. Hlavnou činnosťou spoločnosti je poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia s dôrazom na kvalitu vyrábaných pokrmov, aktívny prístup k zákazníkovi a profesionálny pracovný team. Viac informácií o spoločnosti: www.papasburger.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

645
034 95 Likavka
ID: 2819734   Dátum zverejnenia: 21.11.2016