Vedúci oddelenia cateringov

PAPA GRILL s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná 5863, Malacky
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 3 000 EUR/mesiacjedná sa o spoluprácu na živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Papa Grill realizuje kopec krásnych akcií – pracovné raňajky, večierky, oslavy, svadby, stužkové, alebo firemné rodinné dni - od menších až po naozaj veľké reprezentatívne udalosti. Ak máte energiu a nadšenie pre ich prípravu a máte skúsenosti s organizáciou eventov aj pre 500 a viac ľudí, budete ten náš správny kolega. Ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie a nevšednú krásnu prácu, ak Vás ponuka oslovila, pošlite svoj životopis, prípadne sa nám ozvite na nižšie uvedené telefónne číslo. Náplň práce:

• zodpovednosť za chod cateringového oddelenia
• činnosti spojené s prípravou cateringov a eventov
• zodpovednosť za realizovanie a samotnú koordináciu spoločenskej akcie
• príprava porád, vedenie porád
• pripomienkovanie cenových ponúk
• kontrola kalendára (voľno, realizácia, sťahovanie inventáru)
• logistika cateringov
• kontrola a vypracovanie cenových ponúk
• kontroly vyúčtovania a vystavovania faktúr
• osobné stretnutia so zástupcami veľkých eventov
• komunikácia s kuchyňou
• kontrola zapisovania mesačných obratov na jednotlivé divízie
• kontrola kontaktovania zákazníkov z databázy
• nastavenie zvyšovania cenníkových cien
• príprava tematických materiálov na ročné obdobia, Mikuláš, Vianoce
• kontrola realizácie eventov realizátormi
• individuálne porady s realizátormi
• HR agenda - prijímanie nových pracovníkov
• nastavovanie systému, príprava manuálov, školiace materiály, check listy
• starostlivosť o tím - finančná, mentálna aj motivačná
• realizácia cateringov
• spolupráca s marketingovým oddelením
• komunikácia s klientom a ponúkanie služieb firmy

• práca na atraktívnych projektoch
• neustále možnosti v kariérnom postupe
• možnosť osobného rastu
• motivujúce finančné ohodnotenie
• práca v dynamickom kolektíve
• mzda, ktorú dostanete vždy načas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia, Hotelierstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- komunikatívnosť
- ľudský prístup
- profesionálne vystupovanie
- prax min. 2 roky

Firma PAPA GRILL s.r.o. je na gastronomickom trhu od roku 2010, kedy sa sústredila najmä na závodné stravovanie. Postupne sa naše služby začali rozširovať a to o catering. Zo začiatku to boli jednoduché cateringy, dobré referencie nás však posúvali ku ďalším novým klientom a my sme sa púšťali do zložitejších a oveľa náročnejších projektov a to nielen v mestách Malacky, Stupava a Bratislava.
Aktuálne pripravujeme cateringy a eventy od dvoch až po 1000 ľudí kdekoľvek v Bratislavskom a Trnavskom kraji.
Taktiež máme vlastnú sálu EVENT HALL Malacky kde organizujeme svadby, stužkové slávnosti, firemné akcie, plesy, školenia a podobne.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4777574  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac