Sales Support Assistant (spoločnosť Siecit s.r.o.)

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mlynské Nivy 56, Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou/ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívna a organizačná podpora a výpomoc pre Sales oddelenie

- Práca v informačnom systéme Money S3
- Podpora obchodného oddelenia
- Administratívne práce
- Práca so skladovými zásobami
- Starostlivosť o databázu zákazníkov a obchodných príkazov
- Vedenie kalendárov
- Rezervácia vozidiel, koordinácia kalendárov
- Starostlivosť o zasadačku a návštevy
- Príprava reportov
- Riešenie jednoduchých servisných požiadaviek
- Registrácia domén, SSL certifikáty
- Efektívna, reprezentatívna komunikácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami a zamestnancami spoločnosti
- Plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného pracovníka

Iné výhody

- Veselý a priateľský kolektív
- Neformálne prostredie
- Narodeninové voľno :)
- "Sick day"
- Teambuildingové aktivity a mnoho iného

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomika, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- SŠ vzdelanie
- Ovládanie práce s PC
- Znalosť práce s MONEY S3
- Základné znalosti z hospodárskej korešpondencie
- Mierne pokročilá úroveň písanej a hovorovej angličtiny (CEFR B1)
- Samostatnosť, zodpovednosť a aktívnosť
- Priateľská a komunikatívna povaha
- Organizačné zručnosti
- Cieľavedomosť a dynamickosť
- Reprezentatívne vystupovanie a orientácia na klienta

Pantheon Technologies, as an R&D company, is primarily interested in the development of network technologies and prototype software. We look at a network differently than it has been perceived so far, we look at it through Software-defined networking (SDN). What this means for you is that you will have a creative job rather than coding the same thing over and over again. We are a purely Slovak company, while 90% of our business is oriented on The Silicon Valley. Our jobs are not easy, which is noticeable by the requirements we place on our future employees and by the complexity of our interviewing process. You will find world-famous experts in our team who help building the Internet of Future. If you are good enough, you can become one of them.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Informačné technológie

Pozícia je obsadzovaná pre dcérsku spoločnosť SIECIT, s.r.o. Viac informácií na: www.siecit.sk.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2016 (ostáva ešte 35 dní)

Adresa spoločnosti

Pantheon Technologies s.r.o.
Mlynské Nivy 56
821 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Iveta Kompišová, BSBA
E-mail: poslať životopis

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2731593   Dátum zverejnenia: 21.9.2016