1st Line Field Support (spoločnosť Siecit, s.r.o.)

PANTHEON.tech s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Banská Štiavnica, okres Žilina
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 800,- do 1500,-eur/mesiac, podľa kvality uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Mať dobrú náladu a pozitívne myslenie
• Práca v tiketovacom systéme

• Desktopová a serverová administrácia
• Monitoring
• Systémová podpora a analýza problémov
• Zodpovednosť za inštaláciu, konfiguráciu a údržba OS systémov Win a Unix/Linux platforiem
• Plánovaná inštalácia, upgrady a ich udržiavanie v súlade so zavedenými zásadami a postupmi
• Úzka spolupráca s ostatnými technologickými oblasťami, z dôvodu tvorby implementačných plánov na zmeny, projekty, zálohu a obnovenie
• Samostatná výjazdová práca u zákazníka podľa potreby

IT junior administrátor bude samostatne plniť úlohy prideleného seniorského pracovníka.

• Zábavný, dynamický a hlavne zodpovedný tím
• Profesionálne prostredie
• Rozvoj zamestnancov
• Team-buildingové aktivity
... nie sme korporát

V prípade Vášho záujmu Vás prosíme o zaslanie štrukturovaného CV. Pozícia je obsadzovana pre dcérsku spoločnosť SIECIT, s.r.o. Viac informácii dostupných na: www.siecit.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Expert
UNIX/Linux - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Aktívny vodič - podmienkou
• Schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
• Schopnosť rozhodovať sa
• Porozumenie systémovým konceptom a architektúre Windows a UNIX
• Vysoká schopnosť riešiť problémy
• Vedieť zvládať základné návrhy na riešenia
• Chuť vzdelávať sa
• Komunikácia so zákazníkom

Ďalej výhodou sú nasledujúce znalosti:
• Active Directory, Remote Desktop sluzby, printové služby, loadbalancing
• ESXi
• Zálohovanie
• Serverová vizualizácia
• Tenký klient/virtuálny desktop
• Samba, Zimbra, MySql, OpenLDAP, Subversion
• VoIP - Asterisk
• Skúsenosti s Postfix, Apache, PHP, Nagios, Bind9
• Symantec produkty
• Konfigurácia sieťových prvkov

PANTHEON.tech is an research and development company, primarily invested in the development of network technologies and prototype software products. Our mission is to interconnect the world with new technologies and year-long expertise.
If you are keen on exploring our open-source portfolio, make sure to visit our GitHub page at https://github.com/PANTHEONtech/
We are primarily located in Slovakia, while most of our business is oriented on Silicon Valley. You will have a creative, but demanding job - rather than coding the same thing over and over again. Our work is not easy, which is noticeable by the requirements we place on our future employees and by the complexity of our interviewing process.
You will get to work with renowned experts and Fortune 500 companies on building the networks of the future. We are looking forward to meeting you!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tomáš Jančo
Tel.: +421220665111
E-mail: poslať životopis
ID: 2654974  Dátum zverejnenia: 9.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 800,- do 1500,-eur/mesiac, podľa kvality uchádzača