1st Line Field Support (spoločnosť Siecit, s.r.o.)

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mlynské nivy 56 , Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): od 800,- do 1500,-eur/mesiac, podľa kvality uchádzača
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Mať dobrú náladu a pozitívne myslenie
• Práca v tiketovacom systéme

• Desktopová a serverová administrácia
• Monitoring
• Systémová podpora a analýza problémov
• Zodpovednosť za inštaláciu, konfiguráciu a údržba OS systémov Win a Unix/Linux platforiem
• Plánovaná inštalácia, upgrady a ich udržiavanie v súlade so zavedenými zásadami a postupmi
• Úzka spolupráca s ostatnými technologickými oblasťami, z dôvodu tvorby implementačných plánov na zmeny, projekty, zálohu a obnovenie
• Samostatná výjazdová práca u zákazníka podľa potreby

IT junior administrátor bude samostatne plniť úlohy prideleného seniorského pracovníka.

Iné výhody

• Zábavný, dynamický a hlavne zodpovedný tím
• Profesionálne prostredie
• Rozvoj zamestnancov
• Team-buildingové aktivity
... nie sme korporát

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - expert
UNIX/Linux - pokročilý

Počítačové znalosti - administrátor

Administrácia LAN/WAN - pokročilý
Administrácia Windows serverov - pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Aktívny vodič - podmienkou
• Schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
• Schopnosť rozhodovať sa
• Porozumenie systémovým konceptom a architektúre Windows a UNIX
• Vysoká schopnosť riešiť problémy
• Vedieť zvládať základné návrhy na riešenia
• Chuť vzdelávať sa
• Komunikácia so zákazníkom

Ďalej výhodou sú nasledujúce znalosti:
• Active Directory, Remote Desktop sluzby, printové služby, loadbalancing
• ESXi
• Zálohovanie
• Serverová vizualizácia
• Tenký klient/virtuálny desktop
• Samba, Zimbra, MySql, OpenLDAP, Subversion
• VoIP - Asterisk
• Skúsenosti s Postfix, Apache, PHP, Nagios, Bind9
• Symantec produkty
• Konfigurácia sieťových prvkov

Pantheon Technologies, as an R&D company, is primarily interested in the development of network technologies and prototype software. We look at a network differently than it has been perceived so far, we look at it through Software-defined networking (SDN). What this means for you is that you will have a creative job rather than coding the same thing over and over again. We are a purely Slovak company, while 90% of our business is oriented on The Silicon Valley. Our jobs are not easy, which is noticeable by the requirements we place on our future employees and by the complexity of our interviewing process. You will find world-famous experts in our team who help building the Internet of Future. If you are good enough, you can become one of them.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Informačné technológie

V prípade Vášho záujmu Vás prosíme o zaslanie štrukturovaného CV. Pozícia je obsadzovana pre dcérsku spoločnosť SIECIT, s.r.o. Viac informácii dostupných na: www.siecit.sk

Adresa spoločnosti

Pantheon Technologies s.r.o.
Mlynské Nivy 56
821 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Iveta Kompišová, BSBA
E-mail: poslať životopis

Poslať spoločnosti životopis