Senior Linux System Administrator (spoločnosť SIECIT s.r.o.)

Pantheon Technologies s.r.o.

Miesto práce
Mlynské Nivy 56, Bratislava
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme seniorných Linuxových SYSADMINOV. Obsadzujeme pozíciu seniora (aspoň 4 roky skúseností), no dôležitejšia ako všetky skilly je veľká vôľa učiť sa! Sme si vedomí toho, že od našich zamestnancov, chceme naozaj veľký záber vedomostí, ale presne preto im vieme poskytnúť priestor aj možnosti na vzdelávanie.

Prečo je táto práca iná ako ostatné?
Jedná sa o prácu pre jedného z najvýznamnejších svetových IT hráčov zo sídlom v Slicon Valley. Je to prevádzka softvérového systému, ktorý má viac ako 200 významných zákazníkov na piatich kontinentoch.

Čo musíš určite vedieť!
Určite potrebuješ skúsenosti s administráciou Linuxu. Znalosti teda musíš mať v: Linux, Debian GNU alebo Centos, Openstack, Jenkins a ďalšie skúsenosti s virtualizáciou od kontajnerov až po VM. Vyžadujeme aj skúsenosti s konfiguračným manažmentom ako Ansible / Puppet.

Vyžadovať budeme aj schopnosť písať skripty v Python, Bash, a znalosť SQL.

Výhodou je znalosť Perl, TCL, Ruby, Heartbeat, IPtables, PHP, HashiCorp ecosystem, Apache Tomcat / NGINX

No a navyše takmer všetky naše projekty pochádzajú zo zahraničia, takže angličtina je vec, bez ktorej sa u nás skrátka nepohneš. Komunikácia s klientmi a spolupracovníkmi po celom svete je tu každodennou záležitosťou.

Čo budeš u nás robiť ty?
Adminovať Linuxové servery, virtualizáciu a sieťovú infraštruktúru. Prakticky sa jedná o systémovú administráciu v cloude takže o prácu s DB, mail server, aplikačné servery a web servery. Ďalej práca obnáša nasadzovanie patchov, písanie a spúšťanie skriptov, monitoringy a analýzy.

O čo by si sa mal zaujímať:
Mal by si si udržiavať dobrý prehľad v oblasti OS Linux a cloudov. Veľkou výhodou sú aj pokročilé znalosti populárnych programovacích jazykov.

Ako si ťa predstavujeme?
Pracovať budeš v mladom, dobre fungujúcom, medzinárodnom teame, takže tímoví duch a kvalitná angličtina sú základom. To ako sa u nás uchytíš a ako vysoko budeš rásť záleží len na tvoje vôli a šikovnosti sa učiť. Našim cieľom je vychovať si šikovného admina, ktorý časom zvládne všetky úlohy.

Čo ti dáme naviac?
Perfektný kolektív, množstvo teambuildingov, lanpárty, rodinné prostredie, stolný futbal a priestor pre rozvoj to ti dnes ponúkne každý. A samozrejme aj my. Zakladáme si na neformálnom prístupe a priateľskej atmosfére medzi všetkými zamestnancami bez ohľadu na pozíciu.
Zaujímajú ťa benefity? Nech sa páči: sick days, narodeninová dovolenka, jazykové a profesionálne vzdelávanie.

Pozícia je obsadzovaná pre dcérsku spoločnosť SIECIT, s.r.o. Viac informácií na: www.siecit.sk.

V prípade Vášho záujmu prosíme o zaslanie štrukturovaného životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý
UNIX/Linux - expert

Počítačové znalosti - administrátor

Administrácia Windows serverov - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pantheon Technologies, as an R&D company, is primarily interested in the development of network technologies and prototype software. We look at a network differently than it has been perceived so far, we look at it through Software-defined networking (SDN). What this means for you is that you will have a creative job rather than coding the same thing over and over again. We are a purely Slovak company, while 90% of our business is oriented on The Silicon Valley. Our jobs are not easy, which is noticeable by the requirements we place on our future employees and by the complexity of our interviewing process. You will find world-famous experts in our team who help building the Internet of Future. If you are good enough, you can become one of them.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Mlynské Nivy 56
821 05 Bratislava
ID: 2509178   Dátum zverejnenia: 7.11.2016