Office Manager

PANTHEON.tech s.r.o.

Miesto práce
okres Banská Bystrica
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1200 EUR/mesiac, podľa znalostí uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za zabezpečenie bezproblémového a plynulého chodu a
reprezentatívnosti recepcie
• Koordinovanie činnosti jednej alebo viacerých recepčných
• Prijímanie a usádzanie návštev
• Vydávanie a zbieranie priepustiek pri príchode/ odchode zamestnancov
• Vybavovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich telefonických hovorov v slovenskom a
cudzom jazyku
• Písomná komunikácia
• Riešenie neštandardných situácií
• Spracovanie hospodárskej korešpondencie
• Plánovanie termínov, príprava porád a vypracovanie záznamov z porád
• Starostlivosť o kuchynku a zasadacie miestnosti
• Zodpovednosť za tím voči priamemu nadriadenému
• Evidencia odkazov
• Office management – materiálno-technické zabezpečenie priestorov spoločnosti
• Zabezpečenie a zodpovednosť za pomocné práce, sťahovanie, údržbu a čistenie
priestorov
• Komunikácia s dodávateľmi (hygienické potreby, klimatizácia, údržba, ...)
• Zodpovednosť za nákup a správu materiálu a netechnického vybavenia priestorov
spoločnosti
• Efektívna a reprezentatívna komunikácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami a
zamestnancami spoločnosti ako aj s obchodnými partnermi
• Prideľovanie a odoberanie hardvéru zamestnancom.
• Evidencia firemného hardvéru a vybavenia
• Plnenie ďalších požiadaviek podľa pokynov nadriadeného

  • vzdelávanie
  • príspevok na kultúru a šport, MHD
  • kurz angličtiny na pracovisku
  • teambuildingové akcie
  • personal day
  • narodeninové voľno

V prípade Vášho záujmu prosíme o zaslanie štrukturovaného životopisu.
Vybraný kandidát bude zamestnaný v materskej firme Pantheon Group.

Mzdové rozpätia sú uvedené v brutto €. Mzda je rozdelená na pevnú a variabilnú zložku (variabilná zložka sa vypláca v plnom rozsahu pokiaľ nedôjde k porušeniu pracovnej disciplíny alebo neplneniu pracovných úloh).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Kvalifikačné požiadavky:
• SŠ vzdelanie
• Veľmi pokročilá úroveň písanej a hovorovej angličtiny
(CEFR C1-C2)
• Ovládanie práce s PC
• Pokročilé ovládanie hospodárskej korešpondencie

Iné požiadavky:
• Výpis z registra trestov bez záznamov za obdobie
7 rokov pred nástupom
• Vodičský preukaz sk. B
• Dobré interpersonálne a prezentačné schopnosti
• Organizačné zručnosti a komunikatívnosť
• Schopnosť samostatne a iniciatívne pracovať

Uchádzači nespĺňajúci túto podmienku nebudú pozvaní na osobný pohovor.

PANTHEON.tech is an research and development company, primarily invested in the development of network technologies and prototype software products. Our mission is to interconnect the world with new technologies and year-long expertise.
If you are keen on exploring our open-source portfolio, make sure to visit our GitHub page at https://github.com/PANTHEONtech/
We are primarily located in Slovakia, while most of our business is oriented on Silicon Valley. You will have a creative, but demanding job - rather than coding the same thing over and over again. Our work is not easy, which is noticeable by the requirements we place on our future employees and by the complexity of our interviewing process.
You will get to work with renowned experts and Fortune 500 companies on building the networks of the future. We are looking forward to meeting you!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tomáš Jančo
Tel.: +421220665111
E-mail: poslať životopis
ID: 2339430  Dátum zverejnenia: 12.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1200 EUR/mesiac, podľa znalostí uchádzača