Solution Architekt (spoločnosť Siecit s.r.o.)

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): zaujímavé motivujúce finančné ohodnotenie
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme aktívneho, technicky zdatného a skúseného solution architekta. Hlavnou náplňou práce bude návrh technických riešení pre zákazníka. Súčasne sa bude podieľať na tvorbe IT stratégie spoločnosti.
Popis pozície
• Úzka spolupráca so sales manažérmi a produktovým manažérom – presales aktivity
• Kandidát musí mať dobrý prehľad v oblasti IT produktov a riešení a hĺbkovú znalosť kľúčových technológií podloženú praktickými skúsenosťami.
• Tvorba konceptu riešenia, návrh kompletného technického riešenia pre zákazníka.
• Tvorba podrobnej a funkčnej technickej špecifikácie riešenia so zohľadnením technických možností a obchodnej stratégie spoločnosti.
• Tvorba podrobného plánu realizácie, technickej špecifikácie, ako základu pre realizáciu riešenia.
• Úzka spolupráca s Head of IT na príprave riešení a dokumentácie.
• Možnosť ovplyvniť chod firmy
• Plní ďalšie úlohy podľa požiadaviek nadriadených.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

PREFEROVANÉ ZRUČNOSTI A SKÚSENOSTI:
Dobrý prehľad v oblasti aktuálnych IT produktov a riešení a hĺbková znalosť kľúčových technológií podložená praktickými skúsenosťami.
Potrebné znalosti v oblasti: OS, virtualizácia, zálohovanie, servery, dátové úložiská, databázy, siete, bezpečnosť, technológie typu tenký klient, skúsenosti so systémovou integráciou IT technológií v heterogénnom prostredí.
Znalosť systémovej architektúry, znalosť podnikovej aplikačnej architektúry. Dobrý úsudok a pragmatický prístup k zabezpečeniu alternatívnych technologických riešení.
Preukázateľné skúsenosti z reálnych projektov.

POŽADOVANÉ VLASTNOSTI A SCHOPNOSTI:

• Byť motivovaný, systematický, aktívny, technicky orientovaný, so zmyslom pre tímovú prácu.
• Mať schopnosť organizovať si efektívne svoju pracovnú činnosť a určovať pracovné priority.
• Mať základné poznanie o procesoch v projektovom manažmente IT.
• Znalosť zásad, postupov, procesov prípravy projektov a tvorby projektovej dokumentácie.
• Vedieť dodržiavať termíny a harmonogramy projektov.
• Schopnosť integrovať dostupné informácie do uceleného projektu.
• Vzdelanie v odbore informatiky, softvérového inžinierstva.
• Vedieť navrhnúť a realizovať plán projektu, a stanoviť si priority jeho realizácie.
• Dobré prezentačné a komunikačné zručnosti.
• Schopnosť porozumieť požiadavkám obchodnej stratégie spoločnosti.

Pantheon Technologies, as an R&D company, is primarily interested in the development of network technologies and prototype software. We look at a network differently than it has been perceived so far, we look at it through Software-defined networking (SDN). What this means for you is that you will have a creative job rather than coding the same thing over and over again. We are a purely Slovak company, while 90% of our business is oriented on The Silicon Valley. Our jobs are not easy, which is noticeable by the requirements we place on our future employees and by the complexity of our interviewing process. You will find world-famous experts in our team who help building the Internet of Future. If you are good enough, you can become one of them.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Informačné technológie

V prípade Vášho záujmu Vás prosíme o zaslanie štrukturovaného CV. Pozícia je obsadzovana pre dcérsku spoločnosť SIECIT, s.r.o. Viac informácii dostupných na: www.siecit.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2016 (ostáva ešte 32 dní)

Adresa spoločnosti

Pantheon Technologies s.r.o.
Mlynské Nivy 56
821 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Iveta Kompišová, BSBA
E-mail: poslať životopis

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2253945   Dátum zverejnenia: 20.9.2016