Hľadáme programátora, ktorý sa chce naučiť pracovať so Scalou!

PANTHEON.tech s.r.o.

Miesto práce
Janka Kráľa 9, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Viď nižšie - informácie o výberovom konaní

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ovládaš Javu a počul si už aj niečo o Scale? Čo takto stať sa, pod našim vedením, jedným z mála ľudí na Slovensku, ktorí vedia so Scalou pracovať? Keďže Scalistov je v tejto krajine ako šafránu, hľadáme Javistu s veľkou chuťou do učenia, z ktorého si chceme vychovať skúseného Scalistu.

• tvorba analýz a návrhov architektúry softvérových produktov
• tvorba analýz a návrhov testov softvérových produktov
• spolupráca na tvorbe harmonogramov projektov
• spolupráca na tvorbe ponúk
• spolupráca na projektoch v rámci príslušných projektových tímov
• spolupráca s ostatnými pracovníkmi oddelenia
• implementácie navrhovaných softvérových produktov na základe analýzy a návrhu
• tvorba technickej dokumentácie k softvérovým produktom
• nasadzovanie softvérových produktov do prevádzky a ich konfigurácia
• test softvérových produktov na základe analýzy a návrhu
• plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného pracovníka

Benefitom našej spoločnosti sú ľudia a atmosféra, ktorú naši zamestnanci vytvárajú. IT seniori dávajú novým zamestnancom možnosť učiť sa a rozvíjať sa popri nich. Spolupracovať s najlepšími vývojármi je to, čo ponúkame.
Pracujeme na nových technológiách, ktoré okrem iného posúvajú internet ďalej. Pracujeme na globálnych open source projektoch s najvýznamnejšími hráčmi v Silicon Valley.
Našimi benefitmi sú: pružný pracovný čas, dobrý kolektív, teambuildingové aktivity takmer každý mesiac a mnoho ďalších.

To, koľko si u nás vieš zarobiť, je priamoúmerné tomu koľko toho vieš. S tvojim skillom rastie teda aj tvoje konto. Prísť k nám môžeš ako developer a postupne sa prepracovávať vyššie, alebo ťa rovno vezmeme na pozíciu experta. Ak si dobrý teamleader vieme ťa vziať priamo aj na túto pozíciu.
Platové rebríčky u nás vyzerajú v brutto takto:
Java Trainee 1000 €
Java SW Developer (junior) 1300 €
Java SW Engineer 1500 - 2000 €

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Web technológie - výhodou
• Javascript - výhodou
• SQL, JSP, XML, JSON, exJS, GIT - výhodou
• Client/Server architecture- výhodou
• Computer Networking- výhodou
• Skúsenosti s agilnými metódami vývoja SW – výhodou
• Chuť naučiť sa SCALU
• Java - výhodou
• Znalosť OOP alebo akýkoľvek iný OOP jazyk

PANTHEON.tech is an research and development company, primarily invested in the development of network technologies and prototype software products. Our mission is to interconnect the world with new technologies and year-long expertise.
If you are keen on exploring our open-source portfolio, make sure to visit our GitHub page at https://github.com/PANTHEONtech/
We are primarily located in Slovakia, while most of our business is oriented on Silicon Valley. You will have a creative, but demanding job - rather than coding the same thing over and over again. Our work is not easy, which is noticeable by the requirements we place on our future employees and by the complexity of our interviewing process.
You will get to work with renowned experts and Fortune 500 companies on building the networks of the future. We are looking forward to meeting you!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tomáš Jančo
Tel.: +421220665111
E-mail: poslať životopis
ID: 2070872  Dátum zverejnenia: 24.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Viď nižšie - informácie o výberovom konaní