Céčko

PANTHEON.tech s.r.o.

Miesto práce
Mlynské Nivy 56, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Viď nižšie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prečo je táto práca iná ako ostatné džoby?

Je to práca na prototypových projektoch, takže na niečom, čo pred nami ešte nikto nerobil. Každé zadanie je pre nás challenge. Báda sa u nás tak trochu na vlastnú päsť, čiže máš možnosť priamo ovplyvniť smerovanie projektu. Vydávame sa cestou do neznáma a sami nevieme, či sa to podarí. Ak to však vyjde, žneš spolu s nami úspechy na svetovej úrovni a tvoje výsledky sa prezentujú priamo v Sillicon Valley.

Čo musíš určite vedieť!
Samozrejme ovládať Céčko na takej úrovni aby si si nemusel googliť syntax. Hodí sa skúsenosť so socketmy, prípadne priame skúsenosti s networkingom. Takisto vyžadujeme aj obratnosť v shelloch a najlepšie v Bashi.
Ako development enviroment používame Unix alebo Linux, ak si windovsák môže ti to trochu komplikovať život. Nebudeme ti však brániť používať prostredie v ktorom si najšikovnejší.
Základný rozdiel medzi nami a ostatnými spoločnosťami je, že v rámci našich dynamických projektov nepoužívame waterfall software development prístup, ale agilný prístup k developmentu, napríklad SCRUM.
No a navyše takmer všetky naše projekty pochádzajú zo zahraničia, takže angličtina je vec, bez ktorej sa u nás skrátka nepohneš. Komunikácia s klientmi a spolupracovníkmi po celom svete je tu každodennou záležitosťou.

Čo budeš u nás robiť ty?
Samozrejme kódiť Céčkový kód. V práci fungujeme podľa náročnosti úloh a veríme v silu malých tímov. Ostatné závisí od toho, ku ktorému tímu sa pridáš a na akom projekte budeš pracovať. Momentálne máme tímy, ktoré pracujú s binárnymi sieťovými protokolmi a tímy pracujúce na XMLkovom protokole. Projekty sa však pravidelne menia a preto sa nemusíš báť, že by si u nás dookola robil to isté.

O čo by si sa mal zaujímať:
Naša firme sa špecializuje najmä na networking, takže výhodou je ak sa v ňom trochu vyznáš a vieš čo je napríklad TCP a UDP. Ak máš dokonca CCNA tak je to super a ak vieš, že existujú štandardy ako IETF tak tiež fasa.

Ako si ťa predstavujeme?
Samostatnosť by bola asi na prvom mieste. Nikoho u nás za ručičku nevodíme a práca je skôr pre ľudí, ktorým vyhovuje, že im nikto nepozerá cez rameno. Komunikatívnosť sa ti zíde najmä pri spolupráci v tíme, ktorého časť môže byť aj na druhom konci sveta. Preto by si mal vedieť komunikovať nielen osobne, ale aj cez maily a telefón.

Ako vysoko sa u nás dá rásť?
Ak začneš postupom času vnímať projekt do hĺbky môžeš postúpiť na seniora. Ak ukážeš skill v technickom vedení ľudí, na teamleadera. Naši seniori sú jedny z najlepších v odbore a vedia ťa veľa naučiť. Ak sa uchytíš a zorientuješ v doménovej problematike, môže z teba byť architekt.

Perfektný kolektív, množstvo teambuildingov, lanpárty, rodinné prostredie, stolný futbal a priestor pre rozvoj to ti dnes ponúkne každý. A samozrejme aj my. Zakladáme si na neformálnom prístupe a priateľskej atmosfére medzi všetkými zamestnancami bez ohľadu na pozíciu.
Zaujímajú ťa benefity? Nech sa páči: sick days, narodeninová dovolenka, príspevok na MHD, jazykové a profesionálne vzdelávanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Na momentálne obsadzované pozície nehľadáme juniorov, ale Engineerov a Expertov, ktorý majú v Céčku pokročilé znalosti. Preukázať bude treba aj niekoľkoročnú prax. Týmto požiadavkám zodpovedá aj finančné ohodnotenie, ktoré u nás dostaneš.
Platové rebríčky u nás vyzerajú takto:
C Engineer - 1500 - 2000 €
C SW Expert - 2000 - 2500 €

Mzdové rozpätia sú uvedené v brutto €.

PANTHEON.tech is an research and development company, primarily invested in the development of network technologies and prototype software products. Our mission is to interconnect the world with new technologies and year-long expertise.
If you are keen on exploring our open-source portfolio, make sure to visit our GitHub page at https://github.com/PANTHEONtech/
We are primarily located in Slovakia, while most of our business is oriented on Silicon Valley. You will have a creative, but demanding job - rather than coding the same thing over and over again. Our work is not easy, which is noticeable by the requirements we place on our future employees and by the complexity of our interviewing process.
You will get to work with renowned experts and Fortune 500 companies on building the networks of the future. We are looking forward to meeting you!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tomáš Jančo
Tel.: +421220665111
E-mail: poslať životopis
ID: 1997902  Dátum zverejnenia: 30.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Viď nižšie.